***.*** ... گنجینه ... فشارکی ... ها ***.***

****.**** کنز الفشا ر کیو ن ************** Fesharkies's Treasure ****.****

***.*** ... گنجینه ... فشارکی ... ها ***.***

****.**** کنز الفشا ر کیو ن ************** Fesharkies's Treasure ****.****

***.*** ... گنجینه ... فشارکی ... ها ***.***

########## بنام خدا ##########
#پایگاه جامع اطلاع رسانی در موضوعات زیر #
..... با سلام و تحیت .. و .. خوشامدگویی .....
*** برای یافتن مطالب مورد نظر : داخل "طبقه بندی موضوعی " یا " کلمات کلیدی"شوید. ویا کلمه موردنظر را در"جستجو" درج کنید.***

طبقه بندی موضوعی
بایگانی
محبوب ترین مطالب

منتشر شده در ایثار پرس 

دکتر سید جواد هاشمی فشارکی

http://www.isarpress.ir/?p=6518

گروه : آخرین اخبار / صفحه اول / ویژه

شناسه : 6518

10 شهریور 1400 - 6:01

در رثای رحلت امام جماعت جانباز

در رثای رحلت امام جماعت جانباز
 

بسمه تعالی

انا لله و انا الیه راجعون

                  « یا أَیَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ ارْجِعِی إِلى رَبِّکِ راضِیَةً مَرْضِیَّةً فَادْخُلِی فِی عِبادِی وَ ادْخُلِی جَنَّتِی »؛

 تو ای روح آرام یافته، به سوی پروردگار بازگرد در حالی که هم تو از او خوشنودی و هم او از تو خشنود است، پس در سلک بندگانم در‌آی، و در بهشتم وارد شو.

(آیات ۲۷ تا ۳۰ سوره فجر )

🏴🏴🏴🏴🏴🏴

   کل نفس ذائقة الموت

          فقدان اسف بار و تاثرانگیز رزمنده و جانباز دفاع مقدس مرحوم مغفور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای سیدعلی (سیدمحسن) مقدسی محلاتی امام جماعت مسجد الحسین (ع) تهران نو ؛ مرد دارای خلق حسن و فعال در کمک به محرومین منطقه را به خانواده محترم معزّی و نیز نمازگزاران مسجد الحسین (ع) و همینطور اهالی محترم تهران نو تسلیت و تعزیتی دلسوزانه تقدیم مینمائیم. از خداوند منان علوّ درجات را برای آن فقید ِسعیدِ   و صَبرِ جَمیل و اَجرِجَزیل برای بازماندگان مسئَلت داریم.

در ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام، روح شیدا و بی قرار عالم ربانی و مجاهد سالک حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا سیدعلی(سیدمحسن) مقدّسی محلاتی، در عروجی شهادت گونه به ملکوت اعلی پیوست.

إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْءٌ إِلَى یَوْمِ الْقِیَامَةِ.

هرگاه عالمی بمیرد رخنه ای جبران ناپذیر در اسلام ایجاد می شود که تا روز قیامت هیچ چیز آن را فرو نمى ‏پوشد.

( محاسن، ج۱،ص۲۳۳)

 این عالم وارسته و عظیم الشأن که از روحانیون عالیقدر و عالی مقام دفتر مقام معظم رهبری (حفظه الله) بودند، عمری را به خدمت همه جانبه در مسیر اسلام و همچنین به تربیت و تهذیب نفوس گذراندند، ایشان اهتمام تمام به اقامه عزای خامس آل عبا و تبیین معارف اسلامی و سلوک عاشورایی داشتند و تقدیر چنان شد که در همین ایام درجوار جد شهیدشان  به لقاء الله بپیوندند.

ایشان سالها از مجروحیت شیمیایی دوران دفاع مقدس رنج می بردند؛ در نهایت بیماری منحوس کرونا در کنار این عوارض، مزید بر علت و باعث وخامت حال ایشان و درنهایت سبب عروج ایشان شد. و در 10 شهریور 1400 تشیع و در باغ طوطی شهرری به خاک سپرده شدند  . این روحانی وارسته و خدمتگزار و متواضع در نهایت زهد و ساده زیستی عمر خود را سپری کرد و همواره پناه مردم محله تهران نو بود.

روحشان شاد و ان شالله با ارباب بی کفنش محشور گردد .

 

http://www.isarpress.ir/?p=6518

در رثای رحلت امام جماعت جانباز

http://www.isarpress.ir/1400/06/10/%d8%af%d8%b1-%d8%b1%d8%ab%d8%a7%db%8c-%d8%b1%d8%ad%d9%84%d8%aa-%d8%a7%d9%85%d8%a7%d9%85-%d8%ac%d9%85%d8%a7%d8%b9%d8%aa-%d8%ac%d8%a7%d9%86%d8%a8%d8%a7%d8%b2/

موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۰/۰۶/۱۰