***.*** ... گنجینه ... فشارکی ... ها ***.***

****.**** کنز الفشا ر کیو ن ************** Fesharkies's Treasure ****.****

***.*** ... گنجینه ... فشارکی ... ها ***.***

****.**** کنز الفشا ر کیو ن ************** Fesharkies's Treasure ****.****

***.*** ... گنجینه ... فشارکی ... ها ***.***

########## بنام خدا ##########
#پایگاه جامع اطلاع رسانی در موضوعات زیر #
..... با سلام و تحیت .. و .. خوشامدگویی .....
*** برای یافتن مطالب مورد نظر : داخل "طبقه بندی موضوعی " یا " کلمات کلیدی"شوید. ویا کلمه موردنظر را در"جستجو" درج کنید.***

طبقه بندی موضوعی
بایگانی
محبوب ترین مطالب

منتشر شده در  ایثار پرس و جماسه 27 

دکتر سید جواد هاشمی فشارکی

ایثار پرس :

http://www.isarpress.ir/?p=6362

حماسه 27 : 

https://hamaseh27.ir/%d8%a7%d9%86

خبر داغ :

https://khabaredagh.ir/fa/news/895338/%D8%

اندر آسمانی شدن طلای اطلاعاتی در شاهکار الماسی برای فریب  

سرتیپ پاسدار محمد رضا مدحی جانباز70 درصد دفاع مقدس بعد از نفوذ اطلاعاتی در پرونده معروف به الماسی برای فریب  به ایران بازگشت و بر اثر آثار جراحات باقی مانده از جنگ تحمیلی به شهادت رسید. و در این یاددشت ماجرای آن تشریح شده است .

 

 1. مستند الماسی برای فریب 
 • دشمنان نظام اسلامی طی ۳۲ سال گذشته همواره با استمداد از اپوزیسیون و به کار گرفتن اقدامات نرم و سخت‌افزارانه تلاش کردند توطئه‌های خود را برای براندازی جمهوری اسلامی پیش برند اما پاتک وزارت اطلاعات به توطئه بزرگ دولت در تبعید که همه سرویس‌های جاسوسی دشمن و ضدانقلاب در لوای آن بودند با اقدامی استراتژیک به تأخیر افتاد و فرسایشی شدن آن موجب کاهش نتایج این طرح آمریکایی-صهیونیستی شد و سپس با نجات الماسی که برای فریب اندیشیده شده بود، نقشه‌ای که آنها الماس خود می‌خواندند با الماسی دیگر منهدم شد.( خبرگزاری میزان ؛ ۰۵ دی ۱۳۹۵ )
 • در ۱۸ خرداد ۱۳۹۰ مدحی در مستند الماسی برای فریب ظاهر شد. این مستند چند روز قبل از سالگرد فتنه ۸۸ از شبکه ۳ سیما پخش شد. در این مستند مدحی به عنوان جاسوس دوجانبه معرفی شد که توانسته به گروه‌های اپوزسیون و ضدانقلاب و سازمان‌های اطلاعاتی غربی نفوذ کند و در میان مقامات غربی توانسته جلسه‌ای محرمانه با هیلاری کلینتون و جو بایدن داشته باشد. این مستند بیان کرد مدحی خود را به اپوزسیون با عنوان تاجر الماس و مقام بلندپایه اطلاعاتی سابق نظام معرفی کرده بود و با ادعای اینکه بسیاری از دوستانش آماده‌اند از نظام بریده و به وی ملحق شوند توانسته بود توجه دولت‌های خارجی را به خود جلب کند. مدحی در این مستند گفت وقتی به اسرائیل غاصب رفت و در پادگانی در اسرائیل وظیفه فرماندهی کودتا و عملیات در ایران را داشت، اطلاعات ایران برای نجات وی وارد عمل شد و او را به ایران بازگرداند.

 

 1. ماجرای نفوذ برای فریب 
 • «در پی تصویب طرح تشکیل دولت در تبعید از سوی بنیاد آمریکایی دموکراسی که بر اساس آن قرار بود مجموعه‌ای از نیروهای با سابقه اجتماعی و مذهبی با ایجاد شورایی اقدام به عملیات خرابکاری و در نهایت براندازی جمهوری اسلامی کنند، محمدرضا مدحی از ایرانیان مقیم خارج کشور برای اداره این دولت انتخاب شد.
 • سرویس اطلاعاتی آمریکا این فرد را که از وجهه سابقه خدمت در نهاد‌های انقلابی برخوردار بود، در زمان تجارت سنگ‌های قیمتی در بانکوک به سرعت شناسایی و از طریق سفیر خود در تایلند برای همکاری با اپوزیسیون خارج کشور جذب کرد که وی در نخستین گام با تشکیل گروهی موسوم به "جنبش جمع یاران " اقدام به ارتباط گسترده با جریانات ضد انقلاب کرد.
 • مدحی همچنین با برخی مقامات آمریکایی و همچنین نمایندگان سرویس‌های جاسوسی انگلیس و فرانسه دیدارهای متعدد داشت و آنها از وی خواسته بودند که با ایجاد ارتباط گسترده با سران فتنه در داخل کشور و جذب نیرو از بدنه دستگاه‌ها و نهادهای مختلف نظام و ایجاد یک شبکه منسجم پروژه دولت در تبعید و براندازی نظام اسلامی را عملیاتی کند.
 • هنگامی که قرار شد در راستای این پروژه مدحی و شورای رهبری دولت در تبعید در پادگانی در تل‌آویو مستقر شوند عملیات نجات وی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) انجام شد و مدحی به کشور بازگشت».( خبرگزاری فارس)
 • دنیس راس در لابی صهیونیستی آیپک در شهریور 88 وارد فاز اجرایی این پروژه می شود و از شناسایی فردی ایرانی در بانکوک خبر می دهد که دارای پایگاه اجتماعی است وی سابقه فعالیت نظامی در میان نیروهای مسلح ایران را نیز دارا است.( کیهان )
 • سفارت آمریکا در بانکوک با آقای محمدرضا مدحی که به تجارت الماس می پردازد ارتباط برقرار می کند. در یک فرصت فوری ملاقاتی بین آقای مدحی و یک ژنرال آمریکایی در بانکوک برقرار می شود اگرچه این ملاقات کوتاه است و مدحی در ابتدا اعلام می کند که شرایط آنان را نمی پذیرد اما فورا سفر وی به عربستان هماهنگ می شود.
 • آقای مدحی در سفر به عربستان در یک هتل اقامت می کند و به او گفته می شود که به زودی با فرد بسیار مهمی دیدار خواهد کرد. مهمان ویژه این دیدار خانم هیلاری کلینتون بود که به همراه وزیر خارجه عربستان (سعود الفیصل) مشترکا در مورد براندازی در ایران با او سخن می گویند. خانم کلینتون می گوید بسیار مشتاق است که وی را در آمریکا ببیند تا جنبش را با عنوان «جمع یاران» که تمام طیفهای اپوزیسیون را برای براندازی در ایران دربرمی گیرد راه اندازی کند.
 • مدحی سپس در یک پرواز به لس آنجلس سفر می کند و از آنجا به محل اقامتش در واشنگتن با اسکورت دیپلماتیک انتقال می یابد
 • مدحی در واشنگتن با معاونان وزیر امورخارجه دنیس راس و جوبایدن که تمایلات صهیونیستی دارند دیدار می کند. در این دیدار جوبایدن به وی تاکید کرد که باید روی کمک آمریکا برای براندازی ایران حساب کند. بایدن می افزاید: توافقات اولیه تشکیل دولت در تبعید در یک سال گذشته تنها چیزی که کم داشت یک گروه امنیتی و نظامی بود و با پیوستن شما باعث تکمیل این پروژه شد
 • دنیس راس هم به وی می گوید که یک جلسه در گوادلوپ فرانسه برگزار می شود و شما در آنجا به عنوان نماینده ما عمل می کنی. با توجیه شدن مدحی در آمریکا وی راهی پاریس می شود که گروههای ضد انقلاب که در آنجا گرد هم آمده اند را به هم پیوند دهد
 • امیرحسین جهانشاهی که 9 سال از عمرش را تحت فعالیتهای سازمان جاسوسی موساد برای براندازی در ایران گذرانده است و مهرداد خوانساری که به عنوان مغز متفکر وی عمل می کند، در پاریس منتظر آقای مدحی هستند و با ورود مدحی جلسه ای سه نفره بصورت محرمانه برگزار می شود که از میان سه نفر فوق یکی به عنوان فیلم بردار و ضبط این لحظات عمل می نماید. در این جلسه قرار هماهنگی ها گذاشته می شود و اعضاء در جلوی دوربین تاکید می نمایند که از آن جلسه سخنی بیرون نرود. پس از این جلسه چهره مدحی وارد رسانه ها می شود و تلویزیون رژیم صهیونیستی 10بار در یک روز مصاحبه وی را پخش می کند
 • جنبش جمع یاران در کنفرانس گوادلوپ 2 با همکاری نمایندگانی از سرویسهای جاسوسی کشورهای مختلف و افراد ذیل برگزار می شود
 • علیرضا نوری زاده (جاسوس Mi6 و موساد)، محسن مخملباف(عضو ستاد فتنه و رابط ستاد قیطریه)، امیرحسین جهانشاهی (عضو تروریستی موساد)، حسن شرفی (جانشین دبیرکل حزب منحله دمکرات)، عبدالله مهتدی (دبیرکل حزب منحله کومله)، موسی شریفی(نماینده حزب همبستگی اهواز)، مهرداد خوانساری (وابسته به سازمان Mi6)،رضا حسین پور(نماینده تجزیه طلبان بلوچ) و اعضایی از جریانات فاسد فرهنگی، منافقین و سلطنت طلب ها، توده ای ها. در این جلسه همچنین سه نفر از نمایندگان دولت فرانسه به نام های ذیل حضور داشتند 1- سگال صاحب بزرگترین شرکت هواپیماهای جنگی میراژ 2هزار، 2- منوال سازنده یکی از شرکت های تسلیحاتی فرانسه 3- نماینده ویژه آقای سارکوزی که مسئول میز ایران در سرویس اطلاعاتی فرانسه هم هست( پایگاه افتاب ،  ۲۰ خرداد ۱۳۹۰ )
 • در این جلسه مخملباف از طرف جنبش سبز به سخنرانی می پردازد و بعد از وی جهانشاهی نماینده موساد می گوید: برای اولین بار در این 30 سال در یک جا جمع شدیم، یک جا و یک زبان گفتیم، مبارزه می کنیم. هیچ اختلافی بین ما نیست و یک هدف داریم آن هم براندازی است
 • مدحی در اعترافاتش می گوید که بعد از گوادلوپ 2 تصمیم بر این شد که در پادگان «سکله» در فلسطین اشغالی مستقر شویم و با فرماندهی من و نیروهایی که در ایران داشتم و همچنین گروهک های تروریستی منافقین با ترور فیزیکی مسئولین ارشد ایرانی در ایران کودتا را عملیاتی کنیم و در همین حال که پروژه الماس فریب به تمام اهدافش رسیده شده بود نیروهای وزارت اطلاعات در یک محل مدحی را آخرین حلقه پروژه به ایران منتقل می کنند و سرویس های جاسوسی آمریکا، رژیم صهیونیستی، انگلیس و آلمان را ناکام می گذارند. ( پایگاه افتاب ،  ۲۰ خرداد ۱۳۹۰ )
 • «مدحی در پروژه تعریف شده از سوی نظام سلطه و در راس آن آمریکا بازیگری نقش رهبر'دولت در تبعید' پروژه مصوب بنیاد دفاع از دموکراسی (FDD) مستقر در واشنگتن را برعهده داشت که پیش از استقرار در پایگاهی اسراییلی از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج) که پیشتر در این پروژه نفوذ و حضور داشته اند هدایت شد و از این پروژه ضد ایرانی کناره گرفت».(  خبرنگار سیاسی ایرنا،)
 • سرتیپ پاسدار محمد رضا مدحی توانسته بود به گروه‌های اپوزسیون ایران و سازمان‌های اطلاعاتی غربی نفوذ کند و در میان مقامات غربی توانسته جلسه‌ای محرمانه با هیلاری کلینتون و جو بایدن داشته باشد. سردارمدحی خود را به اپوزسیون با عنوان تاجر الماس و مقام بلندپایه اطلاعاتی سابق نظام معرفی کرده بود و با ادعای اینکه بسیاری از دوستانش آماده‌اند از نظام بریده و به وی ملحق شوند توانسته بود توجه دولت‌های خارجی را به خود جلب کند. مدحی وقتی به اسرائیل غاصب رفت و در پادگانی در اسرائیل وظیفه فرماندهی کودتا و عملیات در ایران را داشت، وزارت اطلاعات ایران برای نجات وی وارد عمل شد و او را به ایران بازگرداند. (تابناک، 8 مرداد 1392)

 

 1. الماسی که به طلا مبدل شد 
 • جانباز۷۰ درصد دفاع مقدس بر اثر شدت عواض در بیمارستان بستری می گردد .
 • وی در روز ۱۷ مرداد 1400بر اثر عوارض جانبازی به شهادت رسید.
 • پیکر «محمدرضا مدحی» جانباز ۷۰ درصد دفاع مقدس در تاریخ  ۱۹ مرداد ۱۴۰۰  با حضور خانواده‌های معظم شهدا پس از تشییع در قطعه شهدای بهشت زهرا (س) ، قطعه 27 ردیف 510 ، شماره 11 به خاک سپرده شد.
 • مراسم یادبود آن فقید از طرف همرزمان آن شهید در روز پنجشنبه ۲۱ مرداد از ساعت ۱۹ لغایت ۲۰ بصورت مجازی و زنده  از طریق لینک   https://b2n.ir/madhi برگزار شد.

مستند الماسی برای فریب :

https://www.aparat.com/v/CHtQ7/

 

 

 • http://www.isarpress.ir/?p=6362

 

https://hamaseh27.ir/%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%b1-%d8%a2%d8%b3%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%b4%d8%af%d9%86-%d8%b7%d9%84%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d8%b7%d9%84%d8%a7%d8%b9%d8%a7%d8%aa%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%b4%d8%a7%d9%87%da%a9%d8%a7/

 

http://www.isarpress.ir/1400/05/21/%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%b1-%d8%a2%d8%b3%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%b4%d8%af%d9%86-%d8%b7%d9%84%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d8%b7%d9%84%d8%a7%d8%b9%d8%a7%d8%aa%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%b4%d8%a7%d9%87%da%a9%d8%a7/

 

https://khabaredagh.ir/fa/news/895338/%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D8%B3%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%B7%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%D8%A7%D9%87%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D9%84%D9%85%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%B1%DB%8C%D8%A8

 

 

http://javadfesharaki.blog.ir/1400/05/21/%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D8%B3%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%B7%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%D8%A7%D9%87%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D9%84%D9%85%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%B1%DB%8C%D8%A8

برچسبها : دکتر سید جواد هاشمی فشارکی /  مهندس سید جواد هاشمی فشارکی /  دکتر هاشمی فشارکی / دکتر فشارکی / دکترفشارکی / جواد فشارکی / محمد جواد فشارکی / سادات طباطبایی فشارکی /  مطلبی فشارکی / سادات فشارکی / مهندس معمار/ آرشیتکت / طراح / معلم /  استاد فشارکی / آیت الله فشارکی / حجت الاسلام فشارکی / شهید فشارکی / شهدای فشارکی / پزشک / مطب / سید جواد هاشمی کارگردان / بازیگر هنرپیشه سینما و تلویزیون صدا و سیما و تاتر / کتاب / پدافند / دانشجو / دانشگاه /

Dr. Seyed Javad Hashemi Fesharaki / Dr Hashemi Fesharaki / Dr Fesharaki / Architect

 

 

 

نظرات  (۱)

۲۱ مرداد ۰۰ ، ۱۹:۳۲ خداداد مختارنژاد

درود خدا بر این شهید ایثارگر،