***.*** ... گنجینه ... فشارکی ... ها ***.***

****.**** کنز الفشا ر کیو ن ************** Fesharkies's Treasure ****.****

***.*** ... گنجینه ... فشارکی ... ها ***.***

****.**** کنز الفشا ر کیو ن ************** Fesharkies's Treasure ****.****

***.*** ... گنجینه ... فشارکی ... ها ***.***

########## بنام خدا ##########
#پایگاه جامع اطلاع رسانی در موضوعات زیر #
..... با سلام و تحیت .. و .. خوشامدگویی .....
*** برای یافتن مطالب مورد نظر : داخل "طبقه بندی موضوعی " یا " کلمات کلیدی"شوید. ویا کلمه موردنظر را در"جستجو" درج کنید.***

طبقه بندی موضوعی
بایگانی
محبوب ترین مطالب

منتشر شده در ایثار پرس  

دکتر سید جواد هاشمی فشارکی

http://www.isarpress.ir/?p=8075

گروه : آخرین اخبار / صفحه اول / ویژه

شناسه : 8075

23 آذر 1400 

انا لله و انا الیه راجعون

مرحومه « حاجیه خانم عصمت محمدی فشارکی »  مادر شهید رضا جعفری فشارکی پس از سال‌ها صبر و بردباری و همگامی با انقلاب و اهداف شهدا ، در 23 آذرماه 1400  ندای حق را لبیک گفت و به سوی معبود خویش شتافت. و به فرزندان شهیدش پیوست . . و در روز 25 آذر 1400 در زادگاهش در فشارک تشییع و تدفین می گردد .

 به روح این سفرکرده به ملکوت اعلی و ارواح تابناک فرزند شهید والامقش درود می‌فرستیم.و یادش را گرامی وراهش را پاس میداریم .

شهید رضا جعفری فشارکی نهم اسفند ۱۳۳۸، در اصفهان چشم به جهان گشود. و در همان ابتدای جنگ تحمیلی مشتاقانه وداوطلبانه عازم جنگ حق علیه باطل شد و در تاریخ بیستم مهرماه ۱۳۵۹ در منطقه فکه بر اثر اصابت ترکش خمپاره به سر به شهادت رسید. این شهید بزرگوار بعنوان نخستین شهید فشارکی ،باب شهادت را درجامعه فشارکی ها مفتوح کردند . پیکر مطهر وی پس از تشیع باشکوه در گلستان شهدای اصفهان جاودانه گشت ومزارش محل زیارت مشتاقان گردید.

ضمن عرض تسلیت و همدردی با شما خانواده محترم، از پروردگار متعال علو درجات برای آن عزیز سفر کرده و شکیبایی و صبر جمیل برای بازماندگان مسألت دارم. ان شاء الله روح بلند آن مرحومه و همسرمکرمه شان در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور شهیدان محشور و همجوار گردد.

لازم به یاد آوری است مرحوم حاج علی جعفری فشارکی پدر شهید رضا جعفری فشارکی در ۵ دی ماه ۱۳۹۹ دار فانی را وداع گفته و به فرزندان شهیدش پیوسته . و در روز ۶ دی ۱۳۹۹ در زادگاهش در فشارک تشییع و تدفین شد .

دکتر سید جواد هاشمی فشارکی

http://www.isarpress.ir/1400/09/23/%d8%af%d8%b1-%d8%b1%d8%ab%d8%a7%db%8c-%d8%b9%d8%b1%d9%88%d8%ac-%d9%85%d8%a7%d8%af%d8%b1-%d8%b4%d9%87%db%8c%d8%af-%d8%b1%d8%b6%d8%a7-%d8%ac%d8%b9%d9%81%d8%b1%db%8c-%d9%81%d8%b4%d8%a7%d8%b1%da%a9%db%8c/