***.*** ... گنجینه ... فشارکی ... ها ***.***

****.**** کنز الفشا ر کیو ن ************** Fesharkies's Treasure ****.****

***.*** ... گنجینه ... فشارکی ... ها ***.***

****.**** کنز الفشا ر کیو ن ************** Fesharkies's Treasure ****.****

***.*** ... گنجینه ... فشارکی ... ها ***.***

########## بنام خدا ##########
#پایگاه جامع اطلاع رسانی در موضوعات زیر #
..... با سلام و تحیت .. و .. خوشامدگویی .....
*** برای یافتن مطالب مورد نظر : داخل "طبقه بندی موضوعی " یا " کلمات کلیدی"شوید. ویا کلمه موردنظر را در"جستجو" درج کنید.***

طبقه بندی موضوعی
بایگانی
محبوب ترین مطالب

دکتر سیدجواد هاشمی فشارکی در نمازجمعه شهر ملارد 12 فروردین 1401 :

ایثار پرس : گروه : ادبیات پایداری / صفحه اول / ویژه /  پ / شناسه : 9994 / 13 فروردین 1401 - 12:57

http://www.isarpress.ir/?p=9994

حماس 27 : صفحه نخست  ادبیات پایداری / انتشار : 13 - فروردین - 1401 - ۱۲:۴۷ / کد خبر : 16892

https://hamaseh27.ir/%d8%b1%d9%88%

فاش نیوز 

http://fashnews.ir/fa/news-details/89352/%D8%A7%D9%86%D9%82%D9%84%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C--%D8%B3%D8%B1%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D8%AD%DA%A9%D9%88%D9%85%D8%AA-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA/

کد خبر: ۵۱۷۵۶۶ / تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۶ - 20April 2022 / حماسه و جهاد >> دفاع مقدس

https://dnws.ir/517566

 

روز ولادت جمهوری اسلامی والاترین عید ملی ، میلاد نخستین حکومت الهی ثمره انقلاب اسلامی و سرآغاز حکومت جهانی مستضعفین درگام دوم انقلاب است !

 نمازجمعه شهر ملارد در سالروز جمهوری اسلامی در تاریخ 12 فروردین 1401 در مسجد جامع خاتم الانبیاء (ص) شهر با رعایت دستور العملهای کرونایی برگزارشد سخنران پیش از خطبه های نمازجمعه ، دکتر سید جواد هاشمی فشارکی با موضوع "گام دوم انقلاب و روز جمهوری اسلامی" بود. آنگاه خطبه های نمازجمعه توسط حجت الاسلام و المسلمین شیخ مهدی خوبانی در مسجد جامع شهر بیان گردیده و سپس نماز وحدت بخش جمعه ملارد به امامت ایشان اقامه شد.

 

بهارطبیعت ، تذکار بهار قیامت

دکتر سیدجواد هاشمی فشارکی ضمن عرض تبریک سال جدید و بهارطبیعت بیان داشت: بهار طبیعت که نباتات پس از دوره خواب زمستانی حیات دوباره میگیرند و سرسبز و شکوفا میشوند ، این بهار طبیعت درس آموز توحید و امکان زنده شدن انسان و تذکریست برای یاداوری باور داشتن و یاد اوری بهار آخر الزمان و زنده شدن دوباره انسان از خاک  می باشد .  

 

روز ولادت جمهوری اسلامی ، والاترین عید ملی

ایشان همچنین ضمن عرض تبریک عید بزرگ سالروز جمهوری اسلامی گفت: روز استقرار جمهوری اسلامی با رای اکثریت قاطع ملت ایران ، فصل نوینی از تاریخ ایران اسلامی شکل گرفته . مولود پربرکتی که با رای قاطع ملت ایران در 12 فروردین 1358 متولد شد ثمره شیرین انقلاب اسلامی در 22 بهمن 57 بود . این روز یکی از روزهای تحول از حکومتی شاهنشاهی به حکومت مردم سالاری دینی در ایران بوده است . روزی که تجدید احیای اسلام شد و سبب تاثیر دستورات اسلام در قوانین کشور واقع شد و تحقق وعده الهی مبنی بر تغییر و حاکم شدن مستضعفین گردید . روز غلبه جنود الهی بر جنود شیطانی ، روز تحقق غیرممکن ها در دورانی که تمام کفر و نفاق منطقه علیه ایران بود ؛ ولی به اراده الهی ، محقق شد ، تحققی که سر اغاز حکومت جهانی مستضعفین است . لذا یکی از مهم‌ترین اعیاد امت اسلامی ایران در ایام الله به حساب می‌آید که باید ضمن شکرگزاری ، انرا تکریم داشت .

جمهوری اسلامی در حیات پربرکت بیش از یک چله خویش ، علیرغم همه فتنه های دشمنان جهانی و منطقه ای وداخلی دارای دستاوردهای بی نظیری و بی بدیلی در عرصه های مختلف علمی ، فناوری ؛ سیاسی ، دفاعی و غیره   بوده و قطعا گام دوم انقلاب افق های نوینی را درخوادهد نوردید و تمدن نوین اسلامی را براساس بیانیه گام دئم انقلاب  پایه گذاری خواهد شد و زمینه ساز ظهور مهدوی خواهد بود .

 

بیانیه گام دوم در امتداد نهضت مهدوی (عج)

وی گفت: خدا را شاکریم که بین دو فجر انقلاب اسلامی و فجر طلوع مهدوی قرارداریم . درعصر بعثت انقلاب اسلامی که احیارگر اسلام ناب محمدی (ص) و زمینه ساز ظهور مهدوی (عج) است . انقلابی که ایران واسلام را از غربت نجات و شکوفا کرد ، درحالیکه کشور در دوران ستم شاهی قاجار وپهلوی روبه قهقرا کشانده میشد و کشورهای اسلامی نیز در حال له شدن زیر نظام سلطه جهانی بودند ، انقلاب عظیم ایران در بهت ناظران سیاسی به پیروزی رسید و بیش از چهار دهه نیز تحت انواع تحریم ها و فتنه ها ؛ نه تنها به حیات خود ادامه داد ، بلکه دستاوردهای بی بدیلی را نیز بهمراه اورد . که رهبر انقلاب در چله انقلاب بیانیه گام دوم انقلاب را صادر کردند و دستاوردهای انقلاب را درخشان ، مایه افتخار و مباهات دانسته و تحت عنوان برکات انقلاب مصادیق آنرا ذکر کرده و چهل سال راه کمال و پیشرفت ، همراه با ایستادگی ومقاومت دانسته و ستوده اند .

دکتر هاشمی فشارکی در ادامه بیان داشت: درچنین شرایط سلطه نظام دوقطبی جهان انقلاب اسلامی علیرغم فتنه های کشورهای مختلف انقلاب اسلامی پیروز میدان شدو بیش از سه دهه نیز با سخت ترین تحریمها و فشارها و فتنه های داخلی توانسته است ، مقاوم و قدرتمند جلوه نماید . لذا در میانه فجر پیروزی انقلاب و فجر ظهور مهدوی بیانیه گام دوم انقلاب از سوی رهبر انقلاب صادر شد . تا با تبیین دستاوردها و برکات چله اول خویش افق اینده یعنی گام دوم انقلاب را با راهبردهای هفت گانه مشخص نماید .

 

رسالت و وِیژگیهای کارگزاران جمهوری اسلامی

ایشان براساس بیانیه گام دوم انقلاب رسالت و وِیژگیهای کارگزاران جمهوری اسلامی در گام دوم انقلاب را چنین بیان کرد : تپیدن دایمی دلهای مسولان برای رفع محرومیت ، طهارت اقتصادی شرط مشروعیت مقامات ، حراست از دستاوردهای انقلاب ؛ مرزبندی با دشمن ، مجاز نبودن مذاکره با امریکای بد عهد ، دنبال راه حل مشکلات در داخل کشور بودن ، تداوم یافتن دفاع از مظلومان و محرومان ، اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی و سایر سیاست های کلان اعلام شده ، مترودکردن صاحبان حرفهای بی عمل .

 

گام دوم انقلاب ؛ راهبردهایی برای مهیا سازی ظهور

ایشان در ادامه چکیده ای از بیانیه گام دوم انقلاب را تشریح کرده و چنین گفت : بیانیه ای که رهبر انقلاب در چهلمین سالگرد انقلاب خطاب به ملت ایران صادر کردند ، با مضامین دقیق مجمل گذشته ، حال و اینده و تبیین راهبردهایی برای اینده  انقلاب ؛  در ورود انقلاب به دومین مرحله خود سازی،  جامعه پردازی و تمدن سازی می باشد . این بیانیه  شروع انقلاب از نقطه صفر را توضیح داده و دستاوردهای بزرگ انقلاب را با عنوان برکات انقلاب ذکر کرده اند ، که انرا عظیم، درخشان و بی نظیر و افتخار افرین دانسته و همچنین در آن علل عمده مشکلاتی را که هم اکنون کشور دچار آن میباشد را نیزبیان نموده، تلاشهای دشمنان خارجی و داخلی و نیز چالشها وعیوب درونی کشور نیز بیان شده است ودر نهایت برای کشور در گام دوم هفت سرفصل توصیه راهبردی، رهنمود های عملیاتی و اجرایی بسیار مهم و راهگشا برای شرایط کشورتبیین و توصیه شده است. خطاب بیانیه به مردم بوده ، ولی تاکید آن بر جوانان مومن انقلابیست، این بیانیه یک سند راهبردی برای کشور بوده،  که برای اینده انقلاب ؛ راهبرهای هفت گانه در موضوعات »علم و پژوهش »؛ »معنویّت و اخلاق» ؛ »اقتصاد با رویکرد اقتصاد مقاومتی »، »عدالت و مبارزه با فساد »، »استقلال و آزادی» ؛ »عزت ملی، روابط خارجی، مرزبندی با دشمن » و  »سبک زندگی » در گام دوم انقلاب ،  برای تحقق تمدن نوین اسلامی ارایه شده است، که بایستی مورد توجه واهتمام همه احاد ملت و بخصوص مدیران ادارات شهر قرارگرفته بنحویی که بعنوان چراغ فروزان در برنامه ریزی های سالانه ادارات وبخشهای مختلف جامعه ساری وجاری شود . وشهروندان نیز بایستی همواره انرا رصد کرده و مطالبه نمایند.


تسهیل گر و زمینه ساز ظهور مهدوی باشیم !

دکتر هاشمی فشارکی در انتهای سخن خویش گفت : جدال حق و باطل در عصر حاضر در اوج خود قرار دارد . جبهه مهدویت در برابر تمامی نظام باطل استکباری قرار گرفته و در این نبرد دشمنان مهدویت بصورت جنگ ترکیبی وهمه جانبه با استفاده از همه روشها و ابزارها ؛ توسط جریان انحراف و به شیوه تحریف ، بدنبال وارونه نمایی واقعیت های جامعه؛ وترویج سبک غربی ، بدنبال مایوس سازی مردم از نظام وانقلاب می باشند ، لذا مومنین انقلابی نیز بایستی براساس تکلیف عینی بودن جهاد تبیین ؛ در همه رده های سنی ؛ در حد استطاعت به تولید و نشر مطالب صحیح اهتمام وبا جریان تحریف و انحراف مقابله کنند . این جهاد براساس تکلیف بایستی فراگیر باشد . علیرغم خواسته دشمنان که از وقوع ظهور نگران و مانع تراشند ، شواهد و حوادث پرچمداری سید یمانی ، اتفاقات یمن و بیداری جهانی و تمایل به سمت ایران مهدوی است ولو کره الکفرون و المشرکون و المنافقون فقط قتل نفس زکیه و صیحه اسمانی مانده که بایستی در تحقق  آرمان گام دوم انقلاب در امتداد نهضت مهدویت و تسهیل گر و زمینه ساز ظهور مهدویست بکوشیم ، لذا جهادگران گام دوم انقلاب جز منتظران واقعی و سربازان امام مهدی (عج) هستند. وان شالله در ساختن تمدن نوین اسلامی سهم داشته و بایستی در حد اعلای توان خویش ، توفیق زمینه سازی برای طلوع خورشید ولایت عظما (عج) را کسب کرده تا بعنوان منتظر واقعی آن حضرت تلقی شویم . ان شالله .

 

نمازگزاران جمعه ، مطالبه گران تحقق گام دوم انقلاب از مسئولان!

ایشان افزود:  باتوجه به این که رهبر انقلاب، نماز جمعه را قلب فرهنگی شهر و امام جمعه را نیزفرمانده قرارگاه فرهنگی نامیده اند، و با توجه به اینکه هر قرارگاهی لازمه اش این است که امور حوزه ماموریت خویش را رصدکرده، سپس تحلیل نموده و فرامین عملیاتی صادر کرده و جهت اجرای ان نظارت و پیگیری نماید،  لذاضرورت دارد، زیر نظر امام جمعه محترم اسلامشهر ، سیاستهای ابلاغی رهبری و توصیه های بیانیه گام دوم انقلاب بعنوان مطالبات از مدیران شهرستان پیگیری شود ؛ تا ان شالله شهر به اهداف بیانیه گام دوم انقلاب که همانا اهداف عالیه انقلاب دست یابد .

 

ستاد نماز جمعه بستر اجرای شعار سال و گام دوم انقلاب

وی توصیه کرد : شعار سال در راستای گام دوم انقلاب بوده و مناسب است ستادهای نمازجمعه تراز گام دوم انقلاب ، بستر تسهیل گر شعار سال و گام دوم انقلاب باشند ؛ فضاهایی جهت ارایه محصولات دانش بنیان در حوزه های صنعت وکشاورزی و ... ، تولیدات بومی ، محصولات سبک زندگی اسلامی ، ایرانی داشته باشند و پیوند زننده بین صنعت و شرکت های دانش بنیان و مدیران و علاقمندان باشند ، جلسات علمی پژوهشی و نمایشکاههای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی داشته باشند و در پایان سال نیز جشنواره شعار سال برگزار شود و از برگزیدگان در نمازجمعه تقدیر بعمل اید .

 

تکلیف در جهادتبیینی در برابر جریان تحریف و انحراف

دکتر هاشمی فشارکی در انتهای سخن خویش گفت : از انجا که جریان تحریف و انحراف ، بدنبال قلب واقعیت های جامعه؛ شبهه افکنی ، تهاجم فرهنگی وترویج سبک غربی ، تشدیدمعظلات اجتماعی و مشکلات اقتصادی و.... و در نهایت بدنبال مایوس سازی از نظام وانقلاب می باشند ، وهمچنین دشمن بصورت جنگ ترکیبی ؛ همه روشها و ابزارها را به میدان تهاجم آورده ؛  لذا مومنین نیز بایستی براساس تکلیف عینی بودن جهاد تبیین ؛ در همه رده های سنی ؛ در حد استطاعت به تولید و نشر مطالب صحیح اهتمام وبا جریان تحریف و انحراف مقابله کنند . دشمنان مانع بیداری اسلامی و مانع ظهورند ولی آرمان گام دوم انقلاب زمینه سازی ظهور مهدوی است ، لذا تلاشگران گام دوم انقلاب جز منتظران واقعی مهدی (عج) هستند. وان شالله در ساختن تمدن نوین اسلامی سهم داشته در حد اعلای توان خویش توفیق زمینه سازی برای طلوع خورشید ولایت عظما (عج) را داشته باشیم .

***

لازم به یاد آوریست شهرستان ملارد در 45 کیلومتری غرب تهران و در 25 کیلومتری جنوب شهر کرج قراردارد . جمعیت این شهرستان در سال ۱۳۹۵ برابر با ۳۷۷٬۲۹۲ نفر بوده‌ است.و دارای دو شهر به نام های ملارد و صفادشت می باشد . مَلارد مرکز شهرستان ملارد و از نقاط خوش آب و هوای استان تهران است. آستانه حرم مطهر امامزاده ابراهیم (علیه السلام) ملارد از نوادگان حضرت امام علی النقی (علیه السلام) در ابتدای جاده ترانزیت غرب کشور، بعد از چهارراه ملارد، جاده ملارد واقع شده است.  و مزار شهدای ملارد در مجاور آن با  570 شهید می باشد . مسجد چهارباغ ، یک پل و یک حمام ؛ یک رباط ، چند قلعه و چند تپه از اثار تاریخی  این منطقه می باشد . استفاده از تفنگ بادی ، بعلت مشکلات نگهداری آن ، از اتفاقات نادر این ستاد نمازجمعه بود .

 

*********************

سخنرانی دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در مصلی های کشور : ( کرج -  گرمسار - ملایر - ورامین -اسلام شهر-  کوهپایه - سجزی  - آرادان - چهار دانگه -  رباط کریم - علی اباد گرگان - .... ) در نشانی زیر : 

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/09/08/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C%20%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%20%D8%B3%DB%8C%D8%AF%20%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%20%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C%20%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C%20%D8%AF%D8%B1%20%D9%85%D8%B5%D9%84%DB%8C%20%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1

 

*****************

220 مطلب با موضوع «سخنرانی-سیدجوادهاشمی فشارکی» ثبت شده :

https://javadfesharaki.blog.ir/category/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/

*****************

فعالیتهای دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در خصوص گام دوم انقلاب اسلامی

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/09/12/%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D9%85-%D8%A7%D9%86%D9%82%D9%84%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C

*****************

فعالیتهای علمی دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در خصوص معماری و شهرسازی اسلامی

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/09/10/%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%88%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C

*****************

فعالیتهای دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در خصوص دفاع مقدس و مقاومت

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/09/13/%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D8%AF%D9%81%D8%A7%D8%B9-%D9%85%D9%82%D8%AF%D8%B3-%D9%88-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%88%D9%85%D8%AA

*****************

640 عنوان یادداشت منتشر شده در سایتهای خبری و جراید :

https://javadfesharaki.blog.ir/page/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1%D8%B4%D8%AF%D9%87%202

*****************

•     سوابق : 
http://javadfesharaki.blog.ir/page/Resumes

*****************

•    فعالیتها در زیر ارائه شده :
http://javadfesharaki.blog.ir/page/2S

*****************

•    فهرست کتب منتشر شده :
http://javadfesharaki.blog.ir/page/کتب-هاشمی-فشارکی

*****************

•    چکیده اطلاعات کتب :
http://javadfesharaki.blog.ir/category/کتب-سید-جواد-هاشمی-فشارکی/

*****************

•    پایان نامه های دفاع شده : 
http://javadfesharaki.blog.ir/category/%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C

*****************

•    مقالات پذیرفته شده در نشریات و ارایه شده در همایشها  :
•    http://javadfesharaki.blog.ir/category/%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/

*****************

•     یادداشت های انتشاریافته در نشریات و خبرگزاریها :                               
http://javadfesharaki.blog.ir/page/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1%D8%B4%D8%AF%D9%87

*****************

•    ادامه یادداشتهای منتشر شده در رسانه ها:  
http://javadfesharaki.blog.ir/page/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1%D8%B4%D8%AF%D9%87%202

*****************

•     اختراعات ثبت شده :     
   http://javadfesharaki.blog.ir/category/%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/
  *****************            

•      سخنرانی ها : 
http://javadfesharaki.blog.ir/category/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C

*****************

•    مصاحبه ها :
http://javadfesharaki.blog.ir/category/%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C

 

*****************

نشانی سایتهای منتشر شده خبر مذکور

http://www.isarpress.ir/?p=9994

 

http://www.isarpress.ir/1401/01/13/%d8%b1%d9%88%d8%b2-%d9%88%d9%84%d8%a7%d8%af%d8%aa-%d8%ac%d9%85%d9%87%d9%88%d8%b1%db%8c-%d8%a7%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%db%8c-%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%b9%db%8c%d8%af-%d9%85/

 

https://hamaseh27.ir/%d8%b1%d9%88%d8%b2-%d9%88%d9%84%d8%a7%d8%af%d8%aa-%d8%ac%d9%85%d9%87%d9%88%d8%b1%db%8c-%d8%a7%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%db%8c-%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%b9%db%8c%d8%af-%d9%85/

 

https://javadfesharaki.blog.ir/1401/01/13/%D8%B1

 

http://fashnews.ir/fa/news-details/89352/%D8%A7%D9%86%D9%82%D9%84%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C--%D8%B3%D8%B1%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D8%AD%DA%A9%D9%88%D9%85%D8%AA-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA/

 

https://dnws.ir/517566

 

https://defapress.ir/fa/news/517566/%D8%AC%D9%87%D8%A7%D8%AF%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D9%85-%D8%A7%D9%86%D9%82%D9%84%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%AC%D8%B2%D8%A1-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88%D8%A7%D9%82%D8%B9%DB%8C-%D8%AD%D8%B6%D8%B1%D8%AA-%D9%85%D9%87%D8%AF%DB%8C-%D8%B9%D8%AC-%D9%87%D8%B3%D8%AA%D9%86%D8%AF-%D8%AA%D8%A3%DA%A9%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D9%85-%D8%A7%D9%86%D9%82%D9%84%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D8%B1-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%A4%D9%85%D9%86-%D8%A7%D9%86%D9%82%D9%84%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA