***.*** ... گنجینه ... فشارکی ... ها ***.***

****.**** کنز الفشا ر کیو ن ************** Fesharkies's Treasure ****.****

***.*** ... گنجینه ... فشارکی ... ها ***.***

****.**** کنز الفشا ر کیو ن ************** Fesharkies's Treasure ****.****

***.*** ... گنجینه ... فشارکی ... ها ***.***

########## بنام خدا ##########
#پایگاه جامع اطلاع رسانی در موضوعات زیر #
..... با سلام و تحیت .. و .. خوشامدگویی .....
*** برای یافتن مطالب مورد نظر : داخل "طبقه بندی موضوعی " یا " کلمات کلیدی"شوید. ویا کلمه موردنظر را در"جستجو" درج کنید.***

طبقه بندی موضوعی
بایگانی
محبوب ترین مطالب

نمازجمعه باقرشهر - 26 فروردین 1401

ایثار پرس : گروه : آخرین اخبار / تهران / صفحه اول / ویژه / پ / شناسه : 10234  / 26 فروردین 1401 - 21:49

http://www.isarpress.ir/?p=10234

دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در نمازجمعه باقرشهر :

گام دوم انقلاب اسلامی ، درتکاپوی جبران سیزده قرن حکمرانی ناصالحان و ترسیم افق درخشان آینده انقلاب اسلامی است !

 نمازجمعه باقرشهر در آستانه نیمه ماه مبارک رمضان و میلاد امام حسن مجتبی (ع) در تاریخ 26 فروردین 1401 در مصلی بزرگ باقرشهر با رعایت دستور العملهای کرونایی برگزارشد سخنران پیش از خطبه های نمازجمعه ، دکتر سید جواد هاشمی فشارکی  با موضوع " از حکومت امام حسن (ع) تا گام دوم انقلاب اسلامی " بود . آنگاه خطبه های نمازجمعه توسط حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ عبدالعلی استیری بیان گردیده و سپس نماز وحدت بخش جمعه باقرشهر وکهریزک به امامت ایشان اقامه شد. 

کرم نیمه رمضان با میلاد کریم اهل بیت

دکتر سیدجواد هاشمی فشارکی در آغاز سخن ضمن عرض قبولی طاعات و تبریک میلاد امام حسن (ع) بیان داشت: درمیانه ماه پربرکت ، شکوفه دومین نور امامت ، فرزند دومعصوم و نوه پیامبر معصوم الهی و برادر مظلوم کربلا و سید شباب اهل بهشت پا به عرصه گیتی گذاشت و یکی از 14 انسان کامل خلقت ، متجلی همه صفات الهی گشت . وگرچه همه ائمه هدی دارای صفات کمال بوده اند ولی هرامامی در برخی صفات بیشتر مشهور بوده ؛ و امام حسن (ع) نیز درحسن خلق و سخاوتش ؛ سبب گردیده که به کریم اهل بیت (ع) نامیده میشوند . آن امام معصوم ؛ بعد از شهادت امام علی (ع) در 21 رمضان سال 40 هجری ، امامتی که ده سال به طول انجامید و خلافت جامعه اسلامی که شش ماهه شد ؛ به مشیت الهی بر عهده ایشان نهاده شد .

شرایط تلخ جامعه زمینه ساز پذیرش صلح امام حسن (ع)

وی شرایط دوره حکومت شش ماهه امام حسن (ع) را چنین تبیین کرد : معاویه حکومت اموی را با فریب و ظاهر اسلامی بنا نهاده بود و از انواع مکر و حیله برای گسترش حکومتش استفاده میکرد ؛ تبلیغات روانی در صلح دوستی میکرد و تجربه تلخ از نیرنگ قران بر سرنیزه کردن در جنگ صفین در برابر امام علی (ع) که سبب شد امام ؛ مالک اشتر را از جبهه بازگرداند و ان دشمن منافق از مرگ رهایی یابد  ، تشدید اختلاف در جامعه اسلامی ، بی انگیزه شدن سربازان در اعزام به جنگ ؛ مشکلات مالی دولت اسلامی امام ، غلت یاران واقعی مطیع امام ، و..... سبب گردید که آن امام معصوم بنا به مصالح حفظ اصل اسلام ، صلح نامه با معاویه را با شروطی امضا نمایند .

تحریف صلح امام حسن (ع) در دولت دوازدهم

دکتر هاشمی فشارکی در تحریف صلح امام معصوم (ع) گفت : چندین بار رئیس‌جمهور سابق به بهانه های مختلف ، با پیش کشیدن موضوع تاریخی «صلح امام حسن(ع)» آن را تحریف و مصادره کرد . و امام حسن(ع) را امام صلح ! نامید ، تا بتواند سازش با امریکای جنایتکار را در مذاکرات برجام توجیه کند ، وی علت انتخاب صلح توسط امام را "خواسته اکثریت مردم " ذکر کرده بود ؛ تا بتواند مردم را بسمت سازش ذلت بارهمراه کند ؛ که بحمدالله با مخالفت علما و مردم مومن مواجه شد . وگرچه بساط انان از مقامات جمع شد ولی تفکر مسموم انان بعضا هنوز در جامعه وجود دارد  که بدنبال به سازش کشاندن انقلاب و بکام غرب بردن هستند ؛ که بسیار خطرناک بوده و بایستی با بیان حقایق تاریخ اسلام ؛ همه احاد مردم بصیرت یافته و تبری جویند . 

پیامدهای عدم یاوری امام جامعه

ایشان در ادامه چنین بیان کرد : عدم مطیع امام بودن مسلمین سبب امضای صلح نامه گردیده و نهایتا منجر به پایان حکومت امام صالحان گردید . گرچه در آن مقطع امام براساس تکلیف دینی و براساس مصلحت پذیرفتند ؛ ولی نهایتا مسلمین زیان دیدند و از حکمرانی امام معصوم محروم گشتند و سیزده قرن حاکمان ناصالح بر مسلمانان و جوامع اسلامی حکومت کردند و جوامع مسلمین از نظام اسلام ناب محروم بودند و حاکمان نه تنها ظلمها کردند ؛ بلکه حکمرانی غیر اسلامی و حتی ضد اسلامی داشتند ؛ که نمونه های شدید آن در سده اخیر توسط اتاترک ترکیه و وهابیون عربستان و شاهان ظالم ایران و بخصوص رضا خان و محمدرضا پهلوی وجود داشته است . همزمان نیز نهضت های اسلامی در برابر این حاکمان جور وظلم وجود داشته است ؛ مانند قیامهای سید جمال الدین اسدابادی ، اقبال لاهوری ؛ میرزاکوچک خان ؛ شیخ محمد خیابانی ، شیخ فضل الله نوری ؛ سید حسن مدرس، جنبش تنباکو ؛ مشروطه خواهان و.... که همگی سرکوب شدند .

انفجار نور بعد از سیزده قرن

دکتر هاشمی فشارکی در ادامه گفت : بعد از سیزده قرن محرومیت و مبارزه ؛ درکمال ناباوری و بهت جهانیان انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ؛ به رهبری امام راحل و پیروی قاطبه ملت ایران و عنایت الهی بساط نطام ظالم و ستم شاهی برچیده شد و نظام مردم سالاری دینی برقرارگردید . علیرغم همه دشمنان بشریت پیروز میدان شد و در طول عمر با برکتش ، با وجوه انبوه فشارها و فتنه ها و جنگ و تحریم ؛توانسته است ؛ مقاوم و پویا راه خویش را شتاب بخشد و دستاوردهای بی نظیری وبرکات فراوانی ،که غیر قابل مقایسه با اقدامات پیش از انقلاب است را بهمراه آورده است . 

گام دوم انقلاب اسلامی ، درتکاپوی جبران خلا سیزده قرن پس از حکومت امام حسن (ع) و افق درخشان آینده انقلاب اسلامی است !

وی در ادامه چکیده ای از بیانیه گام دوم انقلاب را تشریح کرده و چنین گفت : بیانیه ای که رهبر انقلاب در چهلمین سالگرد انقلاب خطاب به ملت ایران صادر کردند ، با مضامین دقیق مجمل گذشته ، حال و اینده و تبیین راهبردهایی برای اینده  انقلاب ؛  در ورود انقلاب به دومین مرحله خود سازی،  جامعه پردازی و تمدن سازی می باشد . این بیانیه  شروع انقلاب از نقطه صفر را توضیح داده و دستاوردهای بزرگ انقلاب را با عنوان برکات انقلاب ذکر کرده اند ، که انرا عظیم، درخشان و بی نظیر و افتخار افرین دانسته و همچنین در آن علل عمده مشکلاتی را که هم اکنون کشور دچار آن میباشد را نیزبیان نموده، تلاشهای دشمنان خارجی و داخلی و نیز چالشها وعیوب درونی کشور نیز بیان شده است ودر نهایت برای کشور در گام دوم هفت سرفصل توصیه راهبردی، رهنمود های عملیاتی و اجرایی بسیار مهم و راهگشا برای شرایط کشورتبیین و توصیه شده است. این بیانیه یک سند راهبردی برای کشور بوده،  که برای اینده انقلاب ؛ راهبرهای هفت گانه در موضوعات »علم و پژوهش »؛ »معنویّت و اخلاق» ؛ »اقتصاد با رویکرد اقتصاد مقاومتی »، »عدالت و مبارزه با فساد »، »استقلال و آزادی» ؛ »عزت ملی، روابط خارجی، مرزبندی با دشمن » و  »سبک زندگی » در گام دوم انقلاب ، برای جبران خلا حکمرانی نظام اسلامی ناب در طول سیزده قرن پس از حکومت امام حسن (ع) و نیز تحقق تمدن نوین اسلامی ارایه شده است، که بایستی مورد توجه واهتمام همه احاد ملت و بخصوص مدیران ادارات شهر قرارگرفته بنحویی که بعنوان چراغ فروزان در برنامه ریزی های سالانه ادارات وبخشهای مختلف جامعه ساری وجاری شود . وانقلابیون نیز بایستی همواره انرا رصد کرده و مطالبه نمایند.


سربازی امام زمان ، لازمه اش سربازی گام دوم انقلاب است !

دکتر هاشمی فشارکی در ادامه گفت : جدال حق و باطل در عصر حاضر در اوج خود قرار دارد . جبهه مهدویت در برابر تمامی نظام باطل استکباری قرار گرفته و در این نبرد دشمنان مهدویت بصورت جنگ ترکیبی وهمه جانبه با استفاده از همه روشها و ابزارها ؛ توسط جریان انحراف و به شیوه تحریف ، بدنبال وارونه نمایی واقعیت های جامعه؛ وترویج سبک غربی ، بدنبال مایوس سازی مردم از نظام وانقلاب می باشند ، لذا مومنین انقلابی نیز بایستی براساس تکلیف عینی بودن جهاد تبیین ؛ در همه رده های سنی ؛ در حد استطاعت به تولید و نشر مطالب صحیح اهتمام وبا جریان تحریف و انحراف مقابله کنند . این جهاد براساس تکلیف بایستی فراگیر باشد . علیرغم خواسته دشمنان که از وقوع ظهور نگران و مانع تراشند ، شواهد و حوادث پرچمداری سید یمانی ، اتفاقات یمن و بیداری جهانی و تمایل به سمت ایران مهدوی است ولو کره الکفرون و المشرکون و المنافقون فقط قتل نفس زکیه و صیحه اسمانی مانده که بایستی در تحقق  آرمان گام دوم انقلاب در امتداد نهضت مهدویت و تسهیل گر و زمینه ساز ظهور مهدویست بکوشیم ، لذا جهادگران گام دوم انقلاب جز منتظران واقعی و سربازان امام مهدی (عج) هستند. وان شالله در ساختن تمدن نوین اسلامی سهم داشته و بایستی در حد اعلای توان خویش ، توفیق زمینه سازی برای طلوع خورشید ولایت عظما (عج) را کسب کرده تا بعنوان منتظر واقعی آن حضرت تلقی شویم . ان شالله .

تکلیف عینی جهاد تبیین در برابر جریان تحریف و انحراف

دکتر هاشمی فشارکی در انتهای سخن خویش گفت : از انجا که جریان تحریف و انحراف ، بدنبال قلب واقعیت های جامعه؛ شبهه افکنی ، تهاجم فرهنگی وترویج سبک غربی ، تشدیدمعظلات اجتماعی و مشکلات اقتصادی و.... و در نهایت بدنبال مایوس سازی از نظام وانقلاب می باشند ، وهمچنین دشمن بصورت جنگ ترکیبی ؛ همه روشها و ابزارها را به میدان تهاجم آورده ؛  لذا مومنین نیز بایستی براساس تکلیف عینی بودن جهاد تبیین ؛ در همه رده های سنی ؛ در حد استطاعت به تولید و نشر مطالب صحیح اهتمام وبا جریان تحریف و انحراف مقابله کنند . دشمنان مانع بیداری اسلامی و مانع ظهورند ولی آرمان گام دوم انقلاب زمینه سازی ظهور مهدوی است ، لذا شایسته است مومنان انقلابی اهداف گام دوم انقلاب را محقق سازد . ان شالله  همگی در ساختن تمدن نوین اسلامی سهم داشته در حد اعلای توان خویش توفیق زمینه سازی برای طلوع خورشید ولایت عظما (عج) را داشته باشیم .

******************

چکیده خطبه های نمازجمعه باقر شهر

حجت الاسلام والمسلمین استیری امام جمعه باقرشهر و کهریزک اظهار داشت: شخصی لوتی در محفلی که علامه مجلسی حضور داشت به ایشان می‌گوید شما با ما همنشین نبوده‌اید وگرنه از این همنشینی و مرام ما لذت می‌بردید. علامه خطاب به این شخص می‌گویند شما یک عمر سر سفره‌ی پروردگار بوده‌ای و نمک این سفره را خورده‌ای اما نمک نشناس بوده‌ای و مرتکب گناهان زیادی شده‌ای.مجلس تمام شد لوتی هم به خانه رفت اما هرچه سعی کرد بخوابد نتوانست با خود مرور می‌کرد ۴۰ سال نمک خوردم اما نمکدان شکستم. صبح به در خانه علامه مجلسی رفته و می‌گوید آیا توبه‌ی من پذیرفته است؟ پاسخ می‌گیرد خدا کریم و رحیم است و خداوند دست رد به سینه‌ی او نمی‌زند.

حجت الاسلام استیری تاکید داشت: در این ایام عزیز ماه مبارک، اگر گناه کردیم از خداوند مغفرت بخواهیم و با خداوند آشتی کنیمدر شب‌های قدر نسیم‌های رحمت الهی وزیدن خواهد گرفت و پرونده اعمال ما خدمت امام زمان(عج) خواهد رفت تا برکت حضرت شامل حال ما شود.

امام جمعه باقرشهر و کهریزک ضمن تبریک به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع) و روز تکریم خیرین گفت: در ماه مبارک رمضان با تشنگی و گرسنگی می‌بایست به فکر محرومین باشیم همانطور که در دعاهای این ماه عزیز می‌گوییم، اما فقط به زبان نیست و باید در عمل نیز به نیازمندان جامعه توجه ویژه داشته باشیم مثل امام حسن مجتبی(ع).

خطیب جمعه باقرشهر و کهریزک با اعلام اینکه روز نیروی زمینی ارتش را در پیش داریم، گفت: در روزهای نخستین پیروزی انقلاب، منافقین و کمونیست‌ها اینطور زمزمه کردند که باید ارتش منحل شود که عده‌ای را تحت تاثیر قرار داد اما حضرت امام با بصیرت الهی خود در پیامی ارتشیان را فرزندان انقلاب نامیده و تمامی توطئه‌ها را نقش بر آب کردند. ارتش نیز پاسخ اعتماد امام را به زیبایی داد و در کردستان، ترکمن صحرا و آذربایجان غربی و تحرکات ضد انقلاب از تمامیت ارضی کشور دفاع کردند. نیروی زمینی، هوایی و نیروی پدافند هوایی که فرزند انقلاب است سرشار از انگیزه و ایمان هستند و با ساختار ولایی از حریم انقلاب و نظام و مردم دفاع می‌کنند.

حجت الاسلام استیری در پایان گفت: چندی پیش بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولین را داشتیم که ۸۳ دقیقه بود و این بیانات را می‌توان منشور مسئولیت در نطام انقلاب اسلامی نامید.

******************

نمازجمعه‌ی باقرشهر در تاریخ ۲۶ فروردین ماه 1401 به امامت حجت الاسلام والمسلمین استیری امام جمعه باقرشهر و کهریزک و با حضور پیرسرایی رئیس حوزه قضایی بخش کهریزک، کلهر شهردار کهریزک، سرهنگ یاری‌نیا فرمانده پادگان شهید اسدی، سرهنگ حاج علیرضایی فرمانده کلانتری ۱۷۵ باقرشهر، دیگر مسئولین و مردم ولایتمدار بخش کهریزک در مصلی بزرگ باقرشهر برگزار شد.

******************

لازم به یاد اوریست ، باقر شهر در محور ارتباطی تهران قم و در حوزه استحفاظی شهرستان ری واقع شده است .این شهر با جمعیتی بالغ بر 59091 نفر بوده و در تاریخ 4/4/75 از شهر تهران ( مناطق 20 و 19 تهران) جدا و به شهر تبدیل شد .شرکت پالایشگاه نفت شهید تندگویان ، پژوهشگاه صنعت نفت ، شرکت پالایشگاه نفت بهران ، شرکت ایرانول ، شرکت سایپا پرس ، شرکت ایران گاز ، شرکت ایران سیلندر ، شرکت انرژی  ، نیروگاه گازی ری ، شهرک صنعتی شهر سنگ ، مجتمع تجریشی ، و دهها صنعت دیگر ، برخی از مراکز مهم صنعتی این شهر است .این شهر در دوران دفاع مقدس نیز سهم خود را به خوبی ادا و 154 شهید تقدیم میهن اسلامی مان نموده است .

******************

*********************

سخنرانی دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در مصلی های کشور : ( کرج -  گرمسار - ملایر - ورامین -اسلام شهر-  کوهپایه - سجزی  - آرادان - چهار دانگه -  رباط کریم - علی اباد گرگان - ملارد - دماوند - باقر شهر- .... ) در نشانی زیر : 

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/09/08/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C%20%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%20%D8%B3%DB%8C%D8%AF%20%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%20%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C%20%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C%20%D8%AF%D8%B1%20%D9%85%D8%B5%D9%84%DB%8C%20%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1

 

Related image

 

*****************

230 مطلب با موضوع «سخنرانی-سیدجوادهاشمی فشارکی» ثبت شده :

https://javadfesharaki.blog.ir/category/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/

*****************

فعالیتهای دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در خصوص گام دوم انقلاب اسلامی

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/09/12/%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D9%85-%D8%A7%D9%86%D9%82%D9%84%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C

*****************

فعالیتهای علمی دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در خصوص معماری و شهرسازی اسلامی

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/09/10/%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%88%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C

*****************

فعالیتهای دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در خصوص دفاع مقدس و مقاومت

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/09/13/%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D8%AF%D9%81%D8%A7%D8%B9-%D9%85%D9%82%D8%AF%D8%B3-%D9%88-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%88%D9%85%D8%AA

*****************

650 عنوان یادداشت منتشر شده در سایتهای خبری و جراید :

https://javadfesharaki.blog.ir/page/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1%D8%B4%D8%AF%D9%87%202

*****************

•     سوابق : 
http://javadfesharaki.blog.ir/page/Resumes

*****************

•    فعالیتها در زیر ارائه شده :
http://javadfesharaki.blog.ir/page/2S

*****************

•    فهرست کتب منتشر شده :
http://javadfesharaki.blog.ir/page/کتب-هاشمی-فشارکی

*****************

•    چکیده اطلاعات کتب :
http://javadfesharaki.blog.ir/category/کتب-سید-جواد-هاشمی-فشارکی/

 

*****************

•    پایان نامه های دفاع شده : 
http://javadfesharaki.blog.ir/category/%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C

*****************

•    مقالات پذیرفته شده در نشریات و ارایه شده در همایشها  :
•    http://javadfesharaki.blog.ir/category/%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/

*****************

•     یادداشت های انتشاریافته در نشریات و خبرگزاریها :                               
http://javadfesharaki.blog.ir/page/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1%D8%B4%D8%AF%D9%87

*****************

•    ادامه یادداشتهای منتشر شده در رسانه ها:  
http://javadfesharaki.blog.ir/page/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1%D8%B4%D8%AF%D9%87%202

*****************

•     اختراعات ثبت شده :     
   http://javadfesharaki.blog.ir/category/%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/


  *****************            

•      سخنرانی ها : 
http://javadfesharaki.blog.ir/category/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C

*****************

•    مصاحبه ها :
http://javadfesharaki.blog.ir/category/%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C

*****************

نشانی سایتهای منتشر شده خبر مذکور

http://www.isarpress.ir/?p=10234

 

http://www.isarpress.ir/1401/01/26/%da%af%d8%a7%d9%85-%d8%af%d9%88%d9%85-%d8%a7%d9%86%d9%82%d9%84%d8%a7%d8%a8-%d8%a7%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%db%8c-%d8%8c-%d8%af%d8%b1%d8%aa%da%a9%d8%a7%d9%be%d9%88%db%8c-%d8%ac%d8%a8%d8%b1%d8%a7%d9%86/

 

https://javadfesharaki.blog.ir/1401/01/26/%DA%AF%D8%A7%D9%85