***.*** ... گنجینه ... فشارکی ... ها ***.***

****.**** کنز الفشا ر کیو ن ************** Fesharkies's Treasure ****.****

***.*** ... گنجینه ... فشارکی ... ها ***.***

****.**** کنز الفشا ر کیو ن ************** Fesharkies's Treasure ****.****

***.*** ... گنجینه ... فشارکی ... ها ***.***

########## بنام خدا ##########
#پایگاه جامع اطلاع رسانی در موضوعات زیر #
..... با سلام و تحیت .. و .. خوشامدگویی .....
*** برای یافتن مطالب مورد نظر : داخل "طبقه بندی موضوعی " یا " کلمات کلیدی"شوید. ویا کلمه موردنظر را در"جستجو" درج کنید.***

طبقه بندی موضوعی
بایگانی
محبوب ترین مطالب

دکتر سید جواد هاشمی فشارکی

فاش نیوز / شناسه خبر : 91188 / یکشنبه 12 تیر 1401 , 15:30

http://fashnews.ir/fa/news-details/91188/%D8%B8%D8%A7%D9%84%D9%85-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%82%D8%B6-%D8%AD%D9%82%D9%88%D9%82-%D8%A8%D8%B4%D8%B1-%D9%85%D8%AF%D8%B9%DB%8C-%D8%AD%D9%82%D9%88%D9%82-%D8%A8%D8%B4%D8%B1/

ایکنا / کد خبر: ۴۰۶۸۳۸۸ / تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۴۰۱ - ۰۰:۳۲ / صفحه اصلی » شعب استانی » قزوین » سیاست و اقتصاد

https://qazvin.iqna.ir/fa/news/4068388/%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D8%B8%D8%A7%D9%84%D9%85%E2%80%8C%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%82%D8%B6-%D8%AD%D9%82%D9%88%D9%82-%D8%A8%D8%B4%D8%B1

به مناسبت ۱۲ تیر ؛ روز افشای حقوق بشر امریکایی :

ظالم ترین ناقض حقوق بشر مدعی حقوق بشر

ظالم ترین ناقض حقوق بشر مدعی حقوق بشر

حملات نظامی؛ ورود مستقیم نظامیان امریکایی به کشورها؛ دخالت های امریکایی ها در امور داخلی کشورهای مختلف و اقدامات ضد انسانی امریکا در دنیا فهرست وار بیان شده است.

فاش نیوز- در این نوشتار حملات نظامی؛ ورود مستقیم نظامیان امریکایی به کشورها؛ دخالت های امریکایی ها در امور داخلی کشورهای مختلف و اقدامات ضد انسانی امریکا در دنیا فهرست وار بیان شده است. سپس ظلم ها و جنایات امریکا در داخل کشور خویش ذکر شده است؛ آن گاه پرونده سنگین جنایات و ظلمهای امریکا بر ملت مسلمان ایران در طول 70 ساله اخیر و همچنین همسو سازی  برخی از ایرانی ها برای اهداف سلطه توسط امریکایی ها بیان شده است در انتها ریشه و ماهیت استکباری امریکا ذکر شده است و در نهایت رسالت مسلمانان در برابر این شیطان پلید تبیین شده است

بشریت همواره دچار جنگ و نزاع بوده. بشردر گذشته دور از حکام مستبد محلی و از ظلم امپراطوری ها در ستم و رنج قرارداشته است.و در سه قرن اخیر کشورهای سلطه گر غربی و در راس ان شیطان بزرگ عامل ظلم و جنایت و مانع برقراری صلح و ارامش جهان بوده اند. و ملت مسلمان ایران نیز بعلت ماهیت اسلامی ضد ظلم و ستم، از کشورهای سلطه گر زخم های زیادی دیده و بخصوص در 70 سال اخیر؛ زخم های مستقیم از ایالات متحده امریکا را برپیکر خویش دارد.

شیطان بزرگ، بزرگترین ضد حقوق بشر: ده ها جنگ در سراسر دنیا، کودتا، تعداد زیاد زندان های تروریست پرور، کشتار، نفوذ در دولت ها و استعمار نوین، ترویج فساد، بردگی دنیا با دلار و نظام های خودساخته بین المللی، تحمیل برنامه هایشان به کشورها وتحمیل سبک زندگی منحط غربی و تلاش درجهت همسو سازی دولت ها و ملت ها با خود می باشد. و مقام معظم رهبری در این زمینه فرمودند: "در این سه قرن، در همان حالی که غربی‌ها در عمل این جور مشغول جنایت بودند، روشنفکرانشان و متفکّرانشان برای دنیا قانون حقوق بشر کشف می کردند و وضع می کردند! یعنی این تناقض در عمل و قول، این ریاکاری غربی‌ها [مشهود است]. در عمل آن جور، در زبان این جور؛ کشورهای اروپایی، بعد هم آمریکا به معنای واقعی کلمه در سرتاسر دنیا انواع و اقسام جنایت ها را انجام دادند. خب اینها شاهکارهای تمدّن غرب است! " و بعبارتی اینها اسناد جنایات و ظلم های غرب و در راس آن امریکاست.

الف ) امریکا و غرب مبدع استعمار گسترده : بعد از قدم نحس 530 سال پیش آقای کریستف کلمب؛ آمریکا کشف نشد!، بلکه امریکا به اشغال نیروهای وارد شونده به این قاره در آمد؛ و کشتار وسیع سرخ پوستان و غارت از بومیان رخ داد. و دامنه استعمارگری از غرب آمریکای لاتین تا شرق آسیا صورت گرفت وکشورهای زیادی را مستعمره خویش کردند و تجارتِ برده با قریب به 12.5 میلیون برده ی آفریقایی نخستین سوغات امریکاییان وحشی بوده است. که البته امروزه نیز کشورهایی مانند ژاپن؛ آلمان وکره جنوبی با حضور چند ده هزار نفراز تفنگداران آمریکایی دراین کشورها؛که بارها دست به جنایاتی مثل تجاوز و تعرض به دختران زده اند؛ نمونه هایی از مستعمره مدرن می باشد.

ب ) حملات نظامی به کشورها و ظلمهای وارده به کشورها :  حمله نظامی به کشورهای پاناما، مکزیک، هندوراس، گواتمالا، هائیتی، نیکاراگوا، السالوادور، یونان، فیلیپین، کوریا، هندوراس، سودان، کیوبا،  ویتنام، حمله به لیبی پس از پیروزی انقلاب این کشور و سرنگونی قذافی، پورتریکوخ، گرینادا و همچنین اشغال کشورهای نیکاراگوئه،  هائیتی،  دومینکن، اشغال کیوبا.، پاناما، کاستاریکا، اشغال چین در 90 سال پیش، لائوس، اکوادور، عملیات نظامی گسترده در عراق (جنگ اول خلیج فارس)، اشغال سومالی، حمله و اشغال افغانستان به بهانه تعقیب گروه القاعده که بعدها ثابت شد القاعده را خود امریکایی ها تجهیز کرده اند!!! و جرائم جنگی آمریکا در افغانستان طی ۲۰ سال، حمله و اشغال عراق بدون مجوز سازمان ملل حمله خودسرانه به سوریه وکشتارغیرنظامیان در نتیجه هزاران حمله هوایی آمریکا سوغات امریکاییها بوده است.

ج) ورود مستقیم نظامیان امریکایی به کشورهای مختلف : ورود نظامی امریکا به کشور کلمبیا، ورود به کوریا و مغرب، ورود به هندوراس علیه انقلاب این کشور، ورود به دومینیکن، ورود به هندوراس برای حمایت از کودتا به رهبری مانوئل بونیلا بر ضد رییس جمهور منتخب میگل داویا و بمباران کشورهای لیبی، لائوس، به راه انداختن جنگ توسط ناتو دریوگسلاوی و بعد 78 روز بمباران وبعد فروپاشی، درحالیکه جنگ جهانی تمام شده بود!! بمباران شهرهای هیروشیما و ناکازاکی و کشتار ۲۲۰٬۰۰۰ نفر از شهروندان و مشارکت در جنگ و جنایت و اشتراک در جنگ میان هندوراس و نیکارگوئه، جنگ جهانی اول، حمایت نظامی از اندونزی علیه فیلیپین بوده است.

د) دخالت های امریکایی ها در کشورها : امریکایی ها در انتخابات کشورهای پاناما، چین، مداخله 100 سال پیش در روسیه، ترکیه در 90 سال پیش، لبنان و.... مداخله داشته اند و مانع از اجرای دمکراسی و تحمیل فرد دست نشانده خود را داشته اند. و همچنین حمایت از گروههای ترویستی داشته اند؛ حمایت امریکا از گروههای مسلح علیه کارلوس، برای سرکوب کودتا علیه حکومت نیکاراگوئه، سرکوب قیام ضد امریکایی در فیلیپین، حمایت رسمی از گروههای مسلح تروریستی در سوریه با هدف براندازی نظام منتخب ملت سوریه نمونه هایی از تروریسم دولتی امریکایی ها می باشد. و نیز حمایت از حکومت های دیکتاتور مانندحمایت از رژیم بحرین در سرکوب قیام مردمی، اعلام پشتیبانی رسمی از آل سعود در جنگ این کشور علیه یمن نمونه هایی از اقدامات ضد بشری امریکایی هاست.

ه)سایر اقدامات ضد انسانی امریکا: حمایت همه جانبه و تمام قد از رژیم صهیونیستی، طراحی تجزیه کشورهای اسلامی؛ مانند تکه شدن ها از ایران؛ دو بخش شدن سودان؛ قره باغ از آذربایجان، کشمیر از بدنه پاکستان و هندوستان،کردستان عراق و سوریه؛ یمن ( دولت رییس جمهور فراری یمن و حوثی ها)؛ همچنین زورگویی در سازمان ملل و نهادهای بین المللی؛ پیمان شکنی‌های بین‌المللی؛ محکومیت کشورهای غیرتابع نظام سلطه؛ تورهای جذب مهاجران و بهره کشی استعماری واستکباری؛سلطه دلار بر اقتصاد دنیا و مصیبت برای کشورها؛ اسلام ستیزی؛ اسلام هراسی و مبارزه با اسلام ناب و ترویج اسلام امریکایی و نهایتا می توان گفت که امریکایی ها منشا هر نوع فساد و تباهی وذلت ملل دیگرند. حقوق بشر واژه‌ای که کشورهای غربی به ویژه آمریکا خود را پرچمدار آن به جهان معرفی می‌کند.

و) ظلم ها و جنایات امریکا در داخل کشور خویش : وجود دموکراسی ظاهری، مشارکت سیاسی بسیار پایین، بحران مشرعیت داخلی، اشغال کاخ سیاه،ظلم وتجاوز، تبعیض نژادی کشتار سرخ‌پوستان بومی، برخوردهای خشن و غیرانسانی نیروهای پلیس با مردم وکشته شدن سالانه هزار نفر مردم؛ آمار رو به رشد عدم سلامت کودکان؛ پایمال شدن حقوق زنان با نا برابری‌های جنسیتی؛عدم وجود آزادی بیان مطبوعات؛ دارای فرسوده ترین زیرساخت ها (جاده‌ها، پل‌ها، سد‌ها، شبکه آب و برق‌ )؛ بدهی‌های مالی سنگین بیشتر آمریکایی‌ها ( با پیش خرکردن اقلام مورد نیاز خویش توسط کارت های اعتباری )؛ گران‌ترین هزینه‌های درمانی در جهان (سیستم درمانی کابوس‌وار)؛ بالاترین آمار زندانی در جهان ( از هر 100 هزار نفر، 724 نفر در زندان به سر می‌برند)؛بی تفاوتی درخصوص محرومین زیاد،، امار بالای بی خانمان ها؛ ناامن ترین امنیت داخلی (قتل گروهی در مدارس)؛ فروپاشی نهاد خانواده (خانواده تک والدی)، نسل اکثرا حرامزاده،؛ انسانیت مسخ شده، تلذذ حیوانی، بی عاری و بی عاطفگی، ماشین کنترل از راه دور بودن رییس جمهور امریکا می باشد. وبه همین دلایل نیزاکثریت آمریکایی‌ها ( 58 %) خواستار آن هستند که دولت به جای پرداختن به خارج از کشور، روی حل مشکلات در داخل تمرکز کند. که به این نظراکثریت نیز بی توجهند. براساس نشریه گلوبال تایمز در مقاله سال پیش «مو لئو»انبوه مشکلات و شکاف های درونی در ایالات متحده وجود داشته و لذا فروپاشی از درون را نوید می دهد.

ز) پرونده سنگین جنایات و ظلم های امریکا بر ملت مسلمان ایران در پیش از انقلاب: اشغال ایران بی‌طرف درجنگ جهانی دوم توسط متفقین که یکی از اعضای آن امریکا بوده؛ کودتای 28 مرداد 1332 بازگرداندن شاه ظالم به ایران و حمایت مستمر از او؛ شهادت دانشجویان ما در 16 اذر 1332، دولت‌های آمریکا و انگلیس طرحی وسیاست انکار؛آماده کرده بودند که در صورت دستیابی شوروی به منابع نفتی خاورمیانه؛ آمریکا و بریتانیا، ایران و عربستان را بمباران هسته‌ای کنند. حضور ۳۵هزار مستشار آمریکایی در ایران؛ که حقوق از ایران گرفته و به دخالت در کلیه امور کشاورزی و صنعت و.... ایران داشتند؛ سفارت امریکا مرکز طرحهای استعماری و فتنه علیه مبارزان بوده؛ ایجاد ساواک و تشدید اختناق در کشور؛ حمایت از شاه و اموزش نظام شاهنشاهی برای شکنجه و سرکوب مردم مسلمان؛ تحمیل کاپبتولاسیون وتحقیر ملت ایران؛مشارکت مستقیم در جنایت خونین 17 شهریور؛طراحی برقراری حکومت نظامی در ایران برای سرکوب انقلاب اسلامی؛ تلاش های زیاد آمریکا مانع شدن بر سر راه پیروزی انقلاب بوده است.

ح) جنایات و ظلمهای امریکا در بعد از انقلاب : مصادره اموال ایران؛ تجاوز نظامی به ایران که با شنهای ابایبل طبس شکست خورده و فرارکردند؛ طرحزی کودتای نوژه؛ حمایت از گروه های تروریستی و تجزیه طلب؛ تحریک عراق به تجاوز به ایران وحمایت تسلیحاتی و... در طول هشت سال جنگ تحمیلی؛ حمله به سکوهای نفتی ایران؛ حمله به هواپیمای ایران با ۲۹1 نفر مسافر و خدمه در 12 تیر ۱۳۶۷ توسط ناو جنگی آمریکا با 2 موشک هواپیما را ساقط و همه را تکه تکه کردند. وبجای عذر خواهی، مدال مبارزه دریافت کردند. حصر اقتصادی و اجرای تحریم‌های گسترده ضد ایرانی؛ ورود مستقیم آمریکا به جنگ ایران و عراق در خلیج فارس؛ هدایت و پشتیبانی نیروهای ضد انقلاب؛ طرح ادعاهای بی‌اساس علیه ایران وتهمت زنی مستمر؛ تحریک ارضی و نفتی همسایگان؛ اهانت به ایران ومحور شرارت ویاغی خواندن؛ حامی دزدان دریایی علیه نفتکشهای ایرانی؛ شبیخون فرهنگی؛ حمایت در فتنه های 78 و 88 و 82 و 86؛ اختصاص بودجه برای براندازی ایران؛ ترور دانشمندان هسته ای و موشکی؛ به شهادت رساندن حاج قاسم سلیمانی؛ تحمیل متن برجام؛ و تحمیل خسارات محض به صنعت هسته ای؛ بدعهدی با خروج از برجام بعد از دوشیدن برجامی، تصویر‌سازی منفی از ایران، ایران هراسی، اختلاف با کشورها، تفرقه داخلی؛اشاعه تروریسم القاعده وداعش برای فروپاشی ایران، پناه دادن اختلاس گران و فراریان خاین به کشور و....؛ گروه ترویستی خواندن سپاه پاسدارن انقلاب و استفاده از سیاست چماق و هویج بوده است.

ط) همسو سازی  برخی از ایرانی ها برای اهداف سلطه توسط امریکا: بی انصاف است وعادل نیست کسی که قلبش برای امریکا بتبد و با اطلاع از جنایات و تجاوزات امریکایی ها؛ بخواهد از حتی از ظواهر امریکا تجمید کند. ولی متاسفانه برخی ایرانیان بنحویی یار ویاور دشمن شدند. در ماجرای مک فارلین، همراهی در قطع نامه 598، دیدار خاتمی با جورسورس طراح انقلابات مخملین، تحصن برخی نمایندگان مفسد در مجلس ششم، ارسال نامه به بایدن دشمن برای تحریم بیشتر مردم، قدم زدن دولت نامردان بی تدبیر و امید با سران امریکا و تحمیل برجام، گرای خزانه خالی، اتهام نقض حقوق بشر به جمهوری اسلام مظلوم، ترورهای منافقین و حمایت های امریکا؛ ماموریت انفجار و ترور فیزیکی توسط نفوذی ها و بعد فرار و پناهنده شدن ها؛ ماموریت ترورارکان نظام؛ همدستی با سازمان دیدەبان حقوق بشر که ابزار امریکایی ها برای فشار بر علیه کشورهاست.

ریشه و ماهیت استکباری امریکا : ریشه این اقدامات تجاوز کار نه آمریکا در سیاست‌های راهبردی امریکا؛ مانند سند استراتژی امنیت ملی آمریکا که در 2020 منتشر شد این کشور را در چند سال آینده روشن می سازد. نمود دارد و تأکید بر نقش رهبری آمریکا در مسائل جهانی و امنیت و نظم بین الملل ( امنیت ملی بر منابع ملی نامشروع در سراسر جهان دارد ) ماهیت استکباری و عامل دخالت ها و ناارامی های در سراسر دنیا و فعالیت های ضد حقوق بشری امریکا؛ وجود بیش از 800 پایگاه نظامی در سرتاسر جهان و حدود 220 هزار نظامی و غیر نظامی آمریکایی که در بیش از 150 کشور جهان حضور رسمی دارند می باشد.

رسالت مسلمانان در برابر امریکا : قران کریم و سنت ائمه تاکید بر دشمن شناسی و مبارزه است؛ چرا که دشمنان به چیزی به جز نابودی اسلام و مسلمین راضی نمی شوند؛ نگاهی بر بیش از چهار دهه پلیدی و شرارت و همچنین بدعهدی آمریکا در برجام پرخسارت نشانگر اینست که آمریکا هیچ‌گاه در هیچ‌یک از نهادهای بین‌المللی برای جرائم جنگی خود محاکمه نشده ‌است و کشتار مردم بی‌گناه توسط این مدعی حقوق بشر بی‌وقفه ادامه دارد. و امریکا ذاتا هیچ گاه خیرخواه مردم جهان و ایران نبوده و نخواهد بود. متمدن های شیک وحشی بر متمدن های با اصالت اسلامی جایگاهی ندارند.

سخن پایانی: مشکلات داخلی ایران و تحریم های ظالمانه امریکا با اتکا به دانش و توان بومی توسط دولت انقلابی رفع خواهد شد و به فرمایش رهبرانقلاب در بیانه گام دوم انقلاب؛ "در مورد آمریکا حلّ هیچ مشکلی متصوّر نیست و مذاکره با آن جز زیان مادّی و معنوی محصولی نخواهد داشت." افول امریکا نزدیک بوده و ملت انقلابی ایران همانند تسخیر لانه جاسوسی امریکا در تهران؛ دستگیری تفنگ داران امریکایی در خلیج فارس، شکار پهپاد امریکا در آسمان، موشکباران پایگاه امریکایی ها در عین الاسد و..... همانند مددرسانی الهی در اعزام شنهای ابابیل طبس؛ این ابر جنایتکار جنگی براساس حقوق بشر اسلامی محاکمه و به زیر کشیده شده و زمینه ساز ظهور مهدوی خواهد شد. امریکا که کابوس ابرقدرتی ایران اسلامی خواب را از چشمانش ربوده، زوال ادعای حقوق بشر امریکایی خویش را خواهند دید و ان شالله حقوق بشر انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب جهانی خواهد شد. و هرکس تشنه فرج مهدوی (عج) می باشد؛ مکلف است برای زمینه سازی و رفع موانع ظهور حضرت در تلاش باشد.

 

http://fashnews.ir/fa/news-details/91188/%D8%B8%D8%A7%D9%84%D9%85-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%82%D8%B6-%D8%AD%D9%82%D9%88%D9%82-%D8%A8%D8%B4%D8%B1-%D9%85%D8%AF%D8%B9%DB%8C-%D8%AD%D9%82%D9%88%D9%82-%D8%A8%D8%B4%D8%B1/

 

https://qazvin.iqna.ir/fa/news/4068388/%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D8%B8%D8%A7%D9%84%D9%85%E2%80%8C%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%82%D8%B6-%D8%AD%D9%82%D9%88%D9%82-%D8%A8%D8%B4%D8%B1

 

https://javadfesharaki.blog.ir/1401/04/12/%D8%B8%D8%A7%D9%84%D9%85

 

با یاد شهدای مبارزه با شیطان بزرگ بخصوص شهید سلیمانی

 • بشریت همواره دچار جنگ و نزاع / گذشته حکام مستبد محلی و امپراطوریها / در 3 قرن اخیر کشورهای سلطه گر و در راس ان شیطان بزرگ مانع بوده اند .
 • ملت مسلمان ایران، از کشورهای سلطه گر زخمهای زیادی دیده / 70 سال زخم مستقیم از امریکا

***************

عملکرد  امریکا در جهان :  3 قرن  (جنگ،  کودتا، زندانهای تروریست پرو، کشتار، نفوذ و استعمار نوین، ترویج فساد، بردگی دنیا با دلار و نظام های خودساخته بین المللی، تحمیل برنامه هایشان به کشورها)

 1. مستعمره کردن کشورهای زیادی ؛ بعد از قدم نحس 300 سال پیش آقای کریستف کلمب! آمریکا کشف نشد، 530 سال پیش اشغال ؛ کشتار و غارت از بومیان رخ داد . / دامنه استعمارگری از غرب آمریکای لاتین تا شرق آسیا
 2. تجارتِ برده قریب به 12.5 میلیون برده ی آفریقایی

مستعمره مدرن :  ژاپن ؛  آلمان وکره جنوبی با حضور چند ده هزار نفراز تفنگداران آمریکایی ؛ جنایات و تجاوز و تعرض به دختران زده اند  

 1. حمله نظامی به دهها کشور  :پاناما / مکزیک /  هائیتی / نیکاراگوا / السالوادور / یونان / فیلیپین /  سودان / ویتنام/ حمله به لیبی پس از پیروزی انقلاب این کشور و سرنگونی قذافی
 2. اشغال نظامی چندین کشور نیکاراگوئه/  هائیتی /  پاناما / کاستاریکا / اشغال چین در 90 سال پیش / اکوادور / عملیات نظامی گسترده در عراق (جنگ اول خلیج فارس) / اشغال سومالی / افغانستان به بهانه تعقیب گروه القاعده که بعدها ثابت شد القاعده را خود امریکایی ها تجهیز کرده اند!!! جرائم جنگی آمریکا در افغانستان طی ۲۰ سال / حمله و اشغال عراق بدون مجوز سازمان ملل حمله خودسرانه به سوریه وکشتارغیرنظامیان در نتیجه هزاران حمله هوایی آمریکا
 3. ورود مستقیم نیروهای امریکایی به کلمبیا /  مغرب / ورود به هندوراس علیه انقلاب این کشور / ورود به دومینیکن / ورود به هندوراس برای حمایت از کودتا
 4. بمباران لیبی / 78 روز بمباران یوگسلاوی و بعد فروپاشی / درحالیکه جنگ جهانی تمام شده بود!! بمباران هیروشیما و ناکازاکی و کشتار ۲۲۰٬۰۰۰ نفر
 5. مشارکت در جنگ و جنایت :  میان هندوراس و نیکارگوئه / جنگ جهانی اول / حمایت نظامی از اندونزی علیه فیلیپین
 6. مداخله در انتخابات پاناما / چین / مداخله 100 سال پیش در روسیه / ترکیه در 90 سال پیش / لبنان
 7. حمایت از گروههای ترویستی : علیه حکومت نیکاراگوئه / سرکوب قیام ضد امریکایی در فیلیپین  / حمایت رسمی از گروههای مسلح تروریستی در سوریه با هدف براندازی نظام منتخب ملت سوریه
 8. حمایت از حکومتهای دیکتاتور : حمایت از رژیم بحرین در سرکوب قیام مردمی / اعلام پشتیبانی رسمی از آل سعود در جنگ این کشور علیه یمن /
 9. حمایت همه جانبه از رژیم صهیونیستی
 10. طرح های تجزیه کشورهای اسلامی : تکه شدن ها از ایران ؛ سودان ؛ قره باغ از آذربایجان ، کشمیر از بدنه پاکستان و هندوستان،کردستان عراق و سوریه ؛ یمن ( دولت رییس جمهور فراری یمن و حوثی ها)
 11. زورگویی در سازمان ملل و نهادهای بین المللی
 12.  پیمان شکنی‌های بین‌المللی
 13.  محکومیت کشورهای غیرتابع 
 14. تورهای جذب مهاجران و بهره کشی استعماری واستکباری
 15. سلطه دلار بر اقتصاد دنیا و مصیبت برای کشورها
 16. اسلام ستیزی ومبارزه با اسلام ناب و ترویج اسلام امریکایی
 17. منشا هر نوع فساد و تباهی وذلت ملل دیگرند

 

 • مراکز ناارامیهای وفعالیتهای ضد حقوق بشر : بیش از 800 پایگاه نظامی در سرتاسر جهان /  220 هزار نظامی و غیر نظامی آمریکایی / 150 کشور جهان
 • ریشه در سیاست‌های راهبردی امریکا : سند استراتژی امنیت ملی آمریکا که در 2020 منتشر / تأکید بر نقش رهبری آمریکا در مسائل جهانی و  امنیت و نظم بین الملل ( امنیت ملی برمنابع ملی نامشروع در سراسر جهان دارد ) ماهیت استکباری
 • هیچ‌گاه در هیچ‌یک از نهادهای بین‌المللی برای جرائم جنگی خود محاکمه نشده‌است.
 • کشتار مردم بی‌گناه توسط این مدعی حقوق بشر بی‌وقفه ادامه دارد.

***************

دوم : عملکرد امریکا در داخل

 1. دمکراسی ظاهری، مشارکت سیاسی بسیار پایین / بحران مشرعیت داخلی / اشغال کاخ سیاه
 2. ظلم وتجاوز، تبعیض نژادی کشتار سرخ‌پوستان بومی،
 3. برخوردهای خشن و غیرانسانی نیروهای پلیس با مردم وکشته شدن سالانه هزار نفر مردم
 4. آمار رو به رشد عدم سلامت کودکان
 5. پایمال شدن حقوق زنان با نا برابری‌های جنسیتی
 6. آزادی بیان مطبوعات، یک دروغ زیرکانه
 7. فرسوده ترین زیرساختها (جاده‌ها، پل‌ها، سد‌ها، شبکه آب و برق‌ )
 8. بیشتر آمریکایی‌ها بدهی‌های مالی سنگینی دارند ( پیش خرکردن با کارتهای اعتباری )
 9. گران‌ترین هزینه‌های درمانی در جهان(  سیستم درمانی کابوس‌وار)
 10. بالاترین آمار زندانی در جهان ( از هر 100 هزار نفر، 724 نفر در زندان به سر می‌برند)
 11. بی تفاوتی درخصوص محرومین زیاد،/ امار بالای بی خانمان ها
 12. ناامن ترین امنیت داخلی ( قتل گروهی در مدارس )
 13. فروپاشی نهاد خانواده ( خانواده تک والدی ) / نسل اکثرا حرامزاده /
 14. انسانیت مسخ شده، تلذذ حیوانی، بی عاری و بی عاطفه گی ،
 15. رییس جمهور امریکا ماشین کنترلی است.

 

 • اکثریت آمریکایی‌ها ( 58 %) خواستار آن هستند که دولت به جای پرداختن به خارج از کشور، روی حل مشکلات در داخل تمرکز کند. که این نظراکثریت نیز بی توجهند .
 • گلوبال تایمز درمقاله سال پیش :  انبوه مشکلات و شکاف ها ؛ نوید فروپاشی از درون

***************

ایران:  حدود 70 سال  اقدامات خصمانه و جنایاتکارانه

الف ) قبل از انقلاب

 1. اشغال ایران بی‌طرف درجنگ جهانی دوم توسط متفقین که یکی از اعضای آن امریکا بوده
 2. کودتای 28 مرداد 1332 بازگرداندن شاه به ایران و حمایت از او
 3. شهادت دانشجویان در 16 اذر 1332
 4. ۳۵هزار مستشار آمریکایی در ایران ؛ حقوق از ایران و دخالت در امور کشاورزی و صنعت و.... ایران
 5. سفارت امریکا مرکز طرحهای استعماری و فتنه علیه مبارزان
 6. ایجاد ساواک و تشدید اختناق
 7. حمایت از شاه و اموزش شاه برای شکنجه و سرکوب
 8. تحمیل کاپبتولاسیون وتحقیر ملت ایران
 9. جنایت خونین 17 شهریور
 10. طراحی حکومت نظامی
 11. آمریکا مانعی بر سر راه پیروزی انقلاب
 12. طرح بمباران هسته‌ای ایران و عربستان / دولت‌های آمریکا و انگلیس طرحی موسوم به سیاست انکارآماده کرده بودند که در صورت دستیابی شوروی به منابع نفتی خاورمیانه ؛ آمریکا و بریتانیا ،

***************

ب) بعد از انقلاب : دشمنی علنی

 1. مصادره اموال ایران
 2. تجاوز نظامی و سجیل طبس
 3. کودتای نوژه
 4. حمایت از گروههای تروریستی
 5. تحریک عراق به تجاوز به ایران وحمایت تسلیحاتی و...
 6. حمله به سکوهای نفتی ایران  
 7. حمله به هواپیمای ایران با ۲۹1 نفر مسافر و خدمه در 12 تیر ۱۳۶۷ توسط ناو جنگی آمریکا با 2 موشک هواپیما را ساقط و همه را تکه تکه کردند . وبجای عذر خواهی ، مدال مبارزه دریافت کردند.
 8. حصر اقتصادی و اجرای تحریم‌های گسترده ضد ایرانی
 9. ورود مستقیم آمریکا به جنگ ایران و عراق در خلیج فارس
 10. هدایت و پشتیبانی نیروهای ضد انقلاب
 11. طرح ادعاهای بی‌اساس علیه ایران
 12. تحریک ارضی و نفتی همسایگان
 13. اهانت به ایران  ومحور شرارت ویاغی خواندن
 14. حامی دزدان دریایی علیه نفتکشهای ایرانی
 15. شبیخون فرهنگی
 16. حمایت در فتنه های 78 و 88 و 82 و 86
 17. بودجه براندازی ایران
 18. ترور دانشمندان هسته ای و موشکی
 19. تحمیل متن برجام ؛ تحمیل خسارات به هسته ای ؛ بدعهدی با خروج بعد از دوشیدن برجامی
 20. تصویر‌سازی منفی از ایران / ایران هراسی / اختلاف با کشورها / تفرقه داخلی
 21. اشاعه تروریسم القاعده وداعش برای فروپاشی ایران
 22. پناه دادن اختلاس گران و فراریان خاین به کشور و ....
 23.  گروه ترویستی خواندن سپاه
 24. استفاده از سیاست چماق و هویج
 • ولی امریکاییها با چنین سابقه منفی ای مدعی حقوق بشر در جهانند. وحقوق بشر دعایی ابزاری برای اهداف پلیدشان هست .
 • جناب امریکا که کابوس ابرقدرتی ایران اسلامی خواب را ازچشمانت ربوده، عصبانی باش و هزاران بار دق مرگ شو ؛ مرگ بر آمریکا

***************

 • بی انصاف است و عادل نیست کسی که قلبش برای امریکا بطبد .
 • ایرانی های یار دشمن : مک فارلین ، همراهی در قطع نامه 598 ، دیدار خاتمی با جورسورس ، تحصن در مجلس ششم ، نامه به بایدن دشمن برای تحریم بیشتر مردم ، تحمیل برجام ، گرای  خزانه خالی ، به اتهام نقض حقوق بشر ، ترورهای منافقین و حمایتهای امریکا
 • نفوذیها ماموریت انفجار و ترور فیزیکی داشتند و بعد فرار
 • امروز ماموریت ترور نظام  دارند و حاضرند
 • اتهام نقض حقوق بشر به جمهوری اسلامی ایران
 • سازمان دیدەبان حقوق بشر، با انتشار یک سند اعدام‌ هزاران زندانی سیاسی توسط جمهوری اسلامی در تابستان سال ١٣۶٧ را "جنایت علیه بشریت" خواند. این سازمان یکی از اهدف انتشار این سند را "پاسخگو کردن عاملان بازمانده" خوانده است !

***************

 1. قران کریم و سنت ایمه : در دشمن شناسی و مبارزه است  / چرا که انها به چیزی بجز نابودی
 2. نگاهی بر بیش از چهار دهه پلید وشرارت وبدعهدی آمریکا در برجام پرخسارت نشانگر اینست که آمریکا ذاتا هیچگاه خیرخواه این مرز و بوم نبوده و نخواهد بود . متمدنهای شیک وحشی برمتمدنهای بااصالت اسلامی جایگاهی ندارند.
 3. مقام معظم رهبری: در این سه قرن، در همان حالی که غربی‌ها در عمل این جور مشغول جنایت بودند، روشنفکرانشان و متفکّرانشان برای دنیا قانون حقوق بشر کشف میکردند و وضع میکردند! یعنی این تناقض در عمل و قول، این ریاکاری غربی‌ها [مشهود است]. در عمل آن جور، در زبان این جور؛ کشورهای اروپایی، بعد هم آمریکا به معنای واقعی کلمه در سرتاسر دنیا انواع و اقسام جنایتها را انجام دادند. خب اینها شاهکارهای تمدّن غرب است؛ اینها شاهکارهای تمدّن غرب است!
 4. شواهد بحرانهای داخلی و نیز مبازرات جهانی مبین انست که مرگ سطله امریکا قطعی ونزدیکست واین تلاشهای انان مانند دست وپازدن های حیوان در حال احتضارست
 5. افول امریکا محقق شده و ما همانند تسخیر لانه جاسوسی امریکا در تهران ؛ دستگیری تفنگ داران امریکایی در خلیج فارس ، شکار پهیپاد امریکا ، موشکباران پایگاه امریکاییها در عین الاسد و ..... همانند ابابیل شنهای طبس خداوند نیز مددکار بوده و این ابر جنایتکار جنگی براساس حقوق بشراسلامی محاکمه و به زیر کشیده شده و زمینه ساز ظهور مهدوی خواهدشد . 
 6. گام دوم : مذاکره با آمریکاجز زیان مادّی و معنوی محصولی نخواهد داشت
 7. پایان 3 قرن استعمار و استثمار تمدن آمریکایی و جنایات امریکا
 8. هنگامه زوال ادعای حقوق بشر امریکایی فرا رسیده و حقوق بشر انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب جهانی خواهد شد.
 9. علاوه بر دعای فرج ؛ باید برای رفع موانع ظهور امام تلاش کرد
 10. بارالها مارارجز سربازان زمینه ساز ظهور مهدوی قرارده

**************************************************************************************

بیش از ۶50 مطلب با موضوع «فرهنگی مذهبی و.... :::::::» ثبت شده است :

https://javadfesharaki.blog.ir/category/%D9%81%D8%B1%D9%87%D9%86%DA%AF%DB%8C-%D9%85%D8%B0%D9%87%D8%A8%DB%8C/

 

**************************************************************************************

سایر یادداشتهای منتشرشده

https://javadfesharaki.blog.ir/page/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1%D8%B4%D8%AF%D9%87%202

**************************************************************************************

سوابق علمی ؛ کتب ، مقالات ، یادداشت ها ، سخنرانی ها ، افتخارات و تقدیرها ، مصاحبه ها ، آثار منتشر شده ؛ فعالیت ها و ......

چنانچه روی نشانی (لینگ مربوطه ) بزنید ، کل متن باز خواهد شد ومی توانید مطالعه کنید :   

**********************************

سوابق علمی و اجرایی دکترسیدجواد هاشمی فشارکی

https://javadfesharaki.blog.ir/page/Resumes

**********************************

  کتب منتشر شده دکتر سیدجوادهاشمی فشارکی 

https://javadfesharaki.blog.ir/page/%DA%A9%D8%AA%D8%A8-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C 

**********************************

  شرح کتب منتشر شده دکتر سیدجوادهاشمی فشارکی 

https://javadfesharaki.blog.ir/category/%DA%A9%D8%AA%D8%A8-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/

**********************************

سوابق علمی و اجرایی دکترسیدجواد هاشمی فشارکی

https://javadfesharaki.blog.ir/1399/07/05/%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%A8%D9%82-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D9%88-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C

**********************************

یادداشتهای منتشرشده بخش 2

https://javadfesharaki.blog.ir/page/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1%D8%B4%D8%AF%D9%87%202

**********************************

یادداشتهای منتشرشده بخش 1

https://javadfesharaki.blog.ir/page/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1%D8%B4%D8%AF%D9%87

**********************************

شرح یادداشتهای منتشرشده 

https://javadfesharaki.blog.ir/category/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/

**********************************

مقالات منتشرشده

https://javadfesharaki.blog.ir/category/%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/ 

**********************************

اختراعات ثبت شده 

https://javadfesharaki.blog.ir/category/%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/

**********************************

افتخارات و تقدیر های ملی 

https://javadfesharaki.blog.ir/category/%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/

**********************************

استاد راهنمای پایان نامه های دکتر و کارشناسی ارشد 

https://javadfesharaki.blog.ir/category/%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/

**********************************

سخنرانی ها :

https://javadfesharaki.blog.ir/category/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/

**********************************

سخنرانی دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در مصلی های کشور 

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/09/08/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C%20%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%20%D8%B3%DB%8C%D8%AF%20%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%20%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C%20%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C%20%D8%AF%D8%B1%20%D9%85%D8%B5%D9%84%DB%8C%20%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1

**********************************

سخنرانی دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در مساجد کشور

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/09/08/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%AC%D8%AF-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1

**********************************

مصاحبه های صورت گرفته شده :

 https://javadfesharaki.blog.ir/category/%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/

**********************************

اثار منتشر شده دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در رسانه ها ( در ایینه مطبوعات )

https://javadfesharaki.blog.ir/category/%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%A8%D9%821-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/

**********************************

 فعالیتهای علمی دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در خصوص معماری و شهرسازی اسلامی

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/09/10/%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%88%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C

**********************************

امور شهری 

 https://javadfesharaki.blog.ir/category/%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B1-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81/

**********************************

موضوعات مهندسی 

https://javadfesharaki.blog.ir/category/%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B1-%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%DB%8C-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/

**********************************
فعالیتهای علمی دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در خصوص معماری

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/09/09/%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C

موضوعات معماری

https://javadfesharaki.blog.ir/category/%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/

**********************************

سوابق متعدد مرتبط با شهر و شهرسازی و شورای شهر

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/03/26/%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%A8%D9%82-%D9%85%D8%AA%D8%B9%D8%AF%D8%AF-%D9%85%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%D8%B4%D9%87%D8%B1-%D9%88-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%88-%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D9%87%D8%B1

**********************************

مطالب :

https://javadfesharaki.blog.ir/category/%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/

**********************************

فعالیتهای دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در خصوص شهدا

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/09/25/%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D8%B4%D9%87%D8%AF%D8%A7

**********************************

 فعالیتهای دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در خصوص دفاع مقدس و مقاومت

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/09/13/%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D8%AF%D9%81%D8%A7%D8%B9-%D9%85%D9%82%D8%AF%D8%B3-%D9%88-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%88%D9%85%D8%AA

**********************************

فعالیتهای دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در خصوص گام دوم انقلاب اسلامی 

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/09/12/%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D9%85-%D8%A7%D9%86%D9%82%D9%84%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C

**********************************************************************

70 مطلب با موضوع «گام دوم........ هاشمی فشارکی» ثبت شده است

https://javadfesharaki.blog.ir/category/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D9%85-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/

**********************************

 کارشناس قوه قضاییه  سید جواد هاشمی فشارکی

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/07/04/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D9%88-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C

**********************************

فعالیتهای دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در خصوص پدافند غیر عامل

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/09/18/%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D9%BE%D8%AF%D8%A7%D9%81%D9%86%D8%AF-%D8%BA%DB%8C%D8%B1-%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84

**********************************

۲۸ مطلب با موضوع «خاطرات -سیدجواد هاشمی فشارکی» ثبت شده است 

https://javadfesharaki.blog.ir/category/%D8%AE%D8%A7%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/

**********************************

بیش از 200 مطلب در مقالات دیگران با موضوع «استنادمنبع سیدجوادهاشمی فشارکی» ثبت شده است :

 https://javadfesharaki.blog.ir/category/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%86%D8%A7%D8%AF%D9%85%D9%86%D8%A8%D8%B9-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1/

**********************************

۱۲ مطلب با موضوع  طرحها  

https://javadfesharaki.blog.ir/category/%D8%B7%D8%B1%D8%AD%D9%87%D8%A7-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/

**********************************

120 مطلب با موضوع «تصاویر - - سیدجواد هاشمی فشارکی» ثبت شده است

https://javadfesharaki.blog.ir/category/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/

**********************************

بیش از 700 یادداشت  منتشر شده دیگر :

https://javadfesharaki.blog.ir/page/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1%D8%B4%D8%AF%D9%87%202

********************************************

فعالیتهای دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در خصوص گام دوم انقلاب اسلامی

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/09/12/%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D9%85-%D8%A7%D9%86%D9%82%D9%84%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C

*****************

فعالیتهای علمی دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در خصوص معماری و شهرسازی اسلامی

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/09/10/%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%88%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C

*****************

فعالیتهای دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در خصوص دفاع مقدس و مقاومت

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/09/13/%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D8%AF%D9%81%D8%A7%D8%B9-%D9%85%D9%82%D8%AF%D8%B3-%D9%88-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%88%D9%85%D8%AA

*****************

•     سوابق : 
http://javadfesharaki.blog.ir/page/Resumes

*****************

•    فعالیتها در زیر ارائه شده :
http://javadfesharaki.blog.ir/page/2S

*****************

•    فهرست کتب منتشر شده :
http://javadfesharaki.blog.ir/page/کتب-هاشمی-فشارکی

*****************

•    چکیده اطلاعات کتب :
http://javadfesharaki.blog.ir/category/کتب-سید-جواد-هاشمی-فشارکی/

*****************

•    پایان نامه های دفاع شده : 
http://javadfesharaki.blog.ir/category/%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C

*****************

•    مقالات پذیرفته شده در نشریات و ارایه شده در همایشها  :
•    http://javadfesharaki.blog.ir/category/%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/

*****************

•     یادداشت های انتشاریافته در نشریات و خبرگزاریها :                               
http://javadfesharaki.blog.ir/page/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1%D8%B4%D8%AF%D9%87

*****************

•    ادامه یادداشتهای منتشر شده در رسانه ها:  
http://javadfesharaki.blog.ir/page/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1%D8%B4%D8%AF%D9%87%202

*****************

•     اختراعات ثبت شده :     
   http://javadfesharaki.blog.ir/category/%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/
  *****************            

•      سخنرانی ها : 
http://javadfesharaki.blog.ir/category/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C

*****************

•    مصاحبه ها :
http://javadfesharaki.blog.ir/category/%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C

*********************************************

سخنرانی های منتشر شده  در پایگاههای خبری ::

https://javadfesharaki.blog.ir/category/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/

*********************

 مصاحبه های منتشر شده در پایگاههای خبری : 

https://javadfesharaki.blog.ir/category/%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/

**************************

نقش رسانه ها در تبیین ضرورت حفظ تراث اسلامی

***************************************

مطالب منتشر شده در خبرگزاری فرانی ایکنا  :

https://iqna.ir/fa/search

***************************************

توضیح ضروری ایسنا درباره برخی تحرکات

مطالب منتشر شده در خبرگزاری ایسنا 

https://www.isna.ir/search?a=0&q=%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C++%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C&dr=all&df=&dt=1399%2F06%2F25&sort=date&pageSize=20

**************************************** 

elmnet

مقالات منتشر شده در علم نت :

https://elmnet.ir/search?and=&exact=&or=&not=&author=+%D8%B3%DB%8C%D8%AF+%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF+%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C+%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C

***************************************

دسترسی رایگان به پایگاه علمی سیویلیکا Civilica
 2

مقالات منتشر شده در سیویلیکا  : 

https://civilica.com/search/paper/n-%25D8%25B3%25DB%258C%25D8%25AF_%25D8%25AC%25D9%2588%25D8%25A7%25D8%25AF_%25D9%2587%25D8%25A7%25D8%25B4%25D9%2585%25DB%258C_%25D9%2581%25D8%25B4%25D8%25A7%25D8%25B1%25DA%25A9%25DB%258C-o-Title-ot-desc/

**************************************** 

 

افشاگری روزنامه کیهان

مطالب منتشر شده در کیهان : 

https://kayhan.ir/fa/search

****************************************

ایثار پرس isarpress | پایگاه خبری تحلیلی و تخصصی فرهنگ ایثار و شهادت

ایثار پرس isarpress | پایگاه خبری تحلیلی و تخصصی فرهنگ ایثار و شهادت

مطالب منتشر شده در ایثار پرس : 

http://www.isarpress.ir/?s=%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C+%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C

****************************************

سایت حماسه 27 | روایت مجاهدت های رزمندگان لشکر 27 محمدرسول الله صلوات الله علیه

مطالب منتشر شده در حماسه 27  : 

https://hamaseh27.ir/?s=%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C

****************************************

نشریه الکترونیکی 598 به خانواده رسانه‌ای قم پیوست

 مطالب منتشر شده در پایگاه خبری تحلیلی 598  : 

https://www.598.ir/fa/search

****************************************

خبرگزاری دفاع مقدس را در فضای مجازی دنبال کنید + لینک صفحات

 مطالب منتشر شده در دفاع پرس ( خبرگزاری دفاع مقدس )  : 

https://defapress.ir/fa/search

****************************************

Stream فاش نیوز FashNews music | Listen to songs, albums, playlists for free on SoundCloud

 مطالب منتشر شده در فاش نیوز 

http://fashnews.ir/?option=search

****************************************

مشرق نیوز متعلق به کیست

  مطالب منتشر شده در مشرق : 

https://www.mashreghnews.ir/search?q=%22+%D8%B3%DB%8C%D8%AF+%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF+%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C+%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C%22

**************************************** 

اطلاعیه بسیج مهندسین استان آذربایجان شرقی

 مطالب منتشر شده در پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین  : 

ttp://omranbasij.ir/search/node?keys=%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C

****************************************

farhangesadid - Kanal statistikasi فرهنگ سدید. Telegram Analytics

 مطالب منتشر شده در   پایگاه فرهنگی سدید : 

https://farhangesadid.com/fa/search

****************************************

سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران

 مطالب منتشر شده در   کتابخانه ملی : 

 https://opac.nlai.ir/opac-prod/search/bibliographicAdvancedSearch.do?command=NEW_SEARCH&classType=0&pageStatus=1

*************

 روزنامه رسالت

 مطالب منتشر شده در   روزنامه رسالت  : 

https://www.magiran.com/article/1720421

**************************************** 

 تکذیب کانال خبری منتسب به هفته نامه صبح صادق

 مطالب منتشر شده در   صبح  صادق : 

https://javadfesharaki.blog.ir/1397/02/07/%D9%81%D8%AA%D9%86%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D9%84-1388

**************************************** 

پایگاه خبری صبح قزوین

 مطالب منتشر شده در   صبح  قزوین : 

https://sobheqazvin.ir/news/338633/%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%B1-%D8%B3%D9%87%D9%85%DB%8C%D9%87-%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D9%86%D8%B2%DB%8C%D9%86%D8%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%B3%D9%88%D8%AE%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%DA%86%D9%86%D8%AF%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA!

****************************************

انتصاب مسئول سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور

 مطالب منتشر شده در   برگزاری بسیج : 

https://basijnews.ir/fa/search?query=%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C+%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C

**************************************** 

 مطالب منتشر شده در خبر گزاری میزان : 

هاشمی فشارکی site:www.mizanonline.com

****************************************

***.*** ... گنجینه ... فشارکی ... ها ***.***

****.**** کنز الفشا ر کیو ن ************** Fesharkies's Treasure ****.****

 مطالب باز نشر داده شده در  گنجینه فشارکی ها : 

https://javadfesharaki.blog.ir/category/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/

****************************************

روزنامه همشهری

 

hamshahrionline.ir/x4ztV

************************************

 

https://javadfesharaki.blog.ir/