***.*** ... گنجینه ... فشارکی ... ها ***.***

****.**** کنز الفشا ر کیو ن ************** Fesharkies's Treasure ****.****

***.*** ... گنجینه ... فشارکی ... ها ***.***

****.**** کنز الفشا ر کیو ن ************** Fesharkies's Treasure ****.****

***.*** ... گنجینه ... فشارکی ... ها ***.***

########## بنام خدا ##########
#پایگاه جامع اطلاع رسانی در موضوعات زیر #
..... با سلام و تحیت .. و .. خوشامدگویی .....
*** برای یافتن مطالب مورد نظر : داخل "طبقه بندی موضوعی " یا " کلمات کلیدی"شوید. ویا کلمه موردنظر را در"جستجو" درج کنید.***

طبقه بندی موضوعی
بایگانی
محبوب ترین مطالب

نمازجمعه شهرکوهسار (کرج) - 21 مرداد 1401 - « تاثیر متقابل نهضت حسینی و انقلاب اسلامی ، با نگرشی به جهاد تبیین در گام دوم انقلاب »

گروه : آخرین اخبار / البرز / صفحه اول / ویژه / پ /شناسه : 11205 /22 مرداد 1401 - 12:42

http://www.isarpress.ir/?p=11205

صفحه نخست  اخبار / ادبیات پایداری / انتشار : 22 - مرداد - 1401 - ۱۲:۴۲ / کد خبر : 17269

https://hamaseh27.ir/%d9%86%d9%87%d8%b6%d8%aa-%d8%ad%d8%b3%db%8c%d9%86%db%8c-%d9%88-%d8%a7%d9%86%d9%82%d9%84%d8%a7%d8%a8-%d8%a7%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%db%8c-%d8%aa%d8%a7%d8%ab%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%aa%d9%82/

دکتر سید جواد هاشمی فشارکی :

نهضت حسینی و انقلاب اسلامی تاثیرات متقابلی بر یکدیگر داشته و هر دو راستای اسلام ناب محمدی و زمینه ساز ظهور و قیام امام مهدی اند !

نمازجمعه شهرکوهسار با حضور نمازگزاران حسینی در مسجد جامع امام حسن مجتبی (ع) درجمعه 21 مرداد 1401 پس ایراد خطبه های نماز توسط حجت الاسلام والمسلمین مجتبی محمدی برگزارشد . سخنران بین دو نماز این هفته دکتر سید جواد هاشمی فشارکی با موضوع : « تاثیر متقابل نهضت حسینی و انقلاب اسلامی ، با نگرشی به جهادتبیین در گام دوم انقلاب » بود .

 

دکتر سید جواد هاشمی فشارکی ضمن عرض تسلیت ایام عزای حسینی در بخش اول صحبت خود از تاثیر متقابل نهضت حسینی و انقلاب اسلامی گفت : انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی  با  نهضت حسینی یک هدف دارند و در یک راستا هستند . ریشه انقلاب اسلامی از نهضت حسینی است و نهضت حسینی نیز به برکت انقلاب اسلامی در عصر حاضر احیا و پویا گشته است . لذا نیروی انقلابی بدون متکی به نهضت حسینی ، بی بصیرت بوده و بدون آرمان مقدس تلقی میشود . و عزادار غیر انقلابی یعنی غیر معتقد به آرمانهای انقلاب اسلامی ؛ راه امام حسین (ع) را بدرستی نشاخته و به خطا رفته است . مجلس عزاداری سکولار یعنی پرداختن صرفا به عزاداری بدون تطبیق با شرایط عصر حاضر ، در زمان گذشته متوقف شده و فلسفه قیام امام حسین (ع) در مبارزه با نظام ستمکار اموی را نشناخته است . نهضت حسینی و انقلاب اسلامی ؛ تاثیرات متقابل بریکدیگر داشته ؛ ملازم یکدیگر و در یک راستا می باشند .

وی درخصوص تاثیر نهضت حسینی بر انقلاب اسلامی چنین گفت : انقلاب اسلامی ایران ، ریشه در اهداف نهضت امام حسین (ع) داشته و الگوی مبارزه و روشهای خود را از نهضت حسینی گرفت و در شعارهای انقلاب و راهپیمایی ها جلوه گر شد . همانطور که دفاع مقدس نیز نشات گرفته از نهضت حسینی بود . بسیجیان برای جواب دادن به ندای هل من ناصر خمینی به جبهه ها روانه شده ؛ پرچمها و شعار ها و نوحه ها به همان سبک نهضت امام حسین بود و در عملیاتها نیز به آن امام تمسک جسته و حتی بسیاری به تداوم این راه خون دادند و این موضوع در وصایای شهدا مشهود است . و فتنه های دشمن در طول این پنج دهه نیز با تمسک به امام حسین (ع) و شعارهای نهضت وی ؛خنثی شده است . لذا می توان گفت که مقوم بقای انقلاب ؛ نهضت عاشورا بوده و آنرا آبیاری کرده و حیات داده است .

ایشان درخصوص تاثیر انقلاب اسلامی بر نهضت حسینی اظهار داشت : باوقوع  انقلاب اسلامی مجالس عزاداری از آزادی کامل برخوردار شده و گسترش یافتند و برنامه های گسترده ای نیز من جمله همایش شیرخوارگان ، یا جاماندگان اربعین و .... با جمعیت چند ملیونی برگزار میشود . نظام اسلام با ایجاد ستاد اربعین ؛ تاثیر زیادی در گسترش حضور مردمی و نیز در  جهانی شدن پیاده روی  اربعین حسینی داشته است ، و پیام قیام و نهصت را به گوش جهانیان رسانده است و این روند رو به تزاید می باشد. همچنین نجات حرم های ائمه اطهار علیهالسلام از دست داعش وحشی هم به واسطه حمایت نظام جمهوری اسلامی با محوریت مقاومت اسلامی صورت گرفت . بیانات مکرر امامین انقلاب و مسئولین نظام در خصوص محرم  و عاشورا و... ( برعکس مسولین پیش از انقلاب) وحمایت های مادی و معنوی نهادها و سازمانها از تکایا و مجالس عزای حسینی ؛ سبب گسترش کمی و کیفی بعنوان یک رویداد بزرگ فرهنگی اجتماعی شده و دامنه بازیابی هویت آن به کشورهای جهان سرایت کرده و چشم های منتظران منجی عالم از زیر ستم را بدان معطوف خواهد کرد .

دکتر هاشمی فشارکی در بخش دوم سخنان خویش در عبرت آموزی از واقعه عاشورا در عصر حاضر گفت : نخستین رسالت ما عبرت گیری از تاریخ و بخصوص از چرایی واقعه عاشورا است . که باید ببینیم که دشمن چه تبلیغات و عملیاتهای روانی و زر و زوری بکار برد تا توانست مسلمانان را از درون استحاله کرده و از جبهه حق جدا کرده و به جبهه باطل برد ؛ بنحویی که با احساس حق بجانب علیه امام معصوم (ع) شمشیر کشیدند و فجیعانه کشتند و تاختند و تاراج کردند و به اسارت بردند ! واقعه بسیاری تلخی که با ریشه یابی آن میتوان عبرتهای زیادی را فراگرفت .

وی دومین آموزه نهضت عاشورا را چنین بیان داشت : آنچه بعد از تعزیت اهمیت دارد ؛ ارتقای معرفت نسبت به اهداف نهضت عاشورا و تعمیم آن به زمان خویش می باشد . با توجه قیام امام در برابر انحراف و تحریف و ایثار جان خود و یارانش برای جلوگیری از انحراف و احیای امر به معروف و نهی از منکری که در جامعه اسلامی بفراموشی سپرده شده بود ؛ امروز نیز ضرورت زمان بوده و بایستی در جامعه اسلامی احیا گردد ؛ و مردم جامعه از پلشتی ها و آلودگی ها ایمن شوند .

ایشان در خصوص رسالت آحاد جامعه گفت : بایستی همه و بخصوص کارگزاران نظام ، وصیت نامه امام (ره) و شهدای والامقام را که برگردن همه حق دارند ؛ ملاک برنامه های خویش قرار دهند . و بایستی فعالیت های محلات بر محوریت مسجد محله و ارکان شهر بر محور نماز جمعه که قرارگاه ایمان ،تقوا ، بصیرت و اخلاق است ؛ واقع باشد تا این قلب فرهنگی شهر تاثیرات معنوی خود را گسترده تر نماید و شهر و حومه در مسیر تعالی قرارگیرد .

دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در پایان در خصوص وظیفه عمومی افراد جامعه گفت : بیانیه گام دوم انقلاب ، یک بیانیه جامع در ترسیم وضعیت پیش از انقلاب و همچنین دستاوردهای چهل ساله بعد از انقلاب بوده و برای گام دوم انقلاب نیز هفت راهبرد اساسی تعیین شده ؛ که  بایستی مبنای برنامه ریزی همه نهادها قرار گیرد . همچنین رهبر انقلاب اسلامی برای تحقق اهداف انقلاب درگام دوم انقلاب در برابر تهدیدات دشمن ؛ اعلام جهاد تبیین نمودند . ودر این کارزار جهادگر تبیین بودن ، عینی،  فوری و فریضه همگانی است ، که بایستی همه در این میدان تلاش کنند تا گفتمان انقلاب اسلامی فرگیر شده  و زمینه سازی ظهورمهدوی فراهم گردد  .

*******************************

لازم به یاد آوری است شهرکوهسار در ۲۵ کیلومتری شمال غربی مرکز استان البرز (کرج) و در ۱۳ کیلومتری شمال شرقی مرکز شهرستان ساوجبلاغ واقع شده است. آب و هوای این شهر معتدل کوهستانی است. گذر رودخانه کردان‌رود از حاشیه شرقی این شهر، برخورداری از طبیعت زیبا ؛ به جاذبه‌های آن افزوده و محل تفرج بخصوص در ایام تعطیلات میباشد .

این شهر در تیر ماه سال ۱۳۸۴ خورشیدی با ادغام 9 روستای نزدیک هم ایجاد شد . جمعیت این شهر در سال ۱۳۸۵، برابر با ۷۷۶۹ نفر و در سال 1395 ؛ برابر با 13952 نفر بوده است . کوهسار و بخش چندار و روستاهای اطراف از شیعیان و ارادتمندان ساحت اهل بیت می باشند . و قریب 120 شهیدا تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند .  تعداد رزمندگان بخش چندار که حدودا 75 نفر بوده و 35 نفر به درجه جانبازی نائل شده اند . و 7 نفر نیز جز آزادگان عزیز وطنمان می باشند . گلزار شهدای کوهسار با ۳۹ شهید که ۳۴ شهید آن متعلق به دوران دفاع مقدس و پنج شهید از مدافعان حرم هستند، به‌عنوان نماد ملی گلزار شهدا انتخاب شده است . از جاذبه های این منطقه ، قلعه چندار و یا چندار کرج قلعه چندار ؛ گنج‌تپه و سیاه‌تپه خوروین از مناطق آثار باستانی پیرامون این شهر است.

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& 

***********************

مراسم عزاداریهای عاشورای حسینی بایستی همه اهداف نهضت امام حسین (ع) را درگام دوم انقلاب اسلامی تبلور بخشند.

نماز جمعه شهر تودشک - 14 مرداد 1401 

در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی  -  «از نهضت عاشورا ، تا گام دوم انقلاب ؛  بانگرشی به جهاد تبیین و مسایل روز »

***********************

شهر تاریخی ( پیشینه معبد آناهیتا و...) و مذهبی ( امامزاده ابراهیم و شهدای والامقام ) کنگاور ؛

قابلیت مبدل شدن به قطب گردشگری تعالی بخش درگام دوم انقلاب را داراست !

نماز جمعه شهر کنگاور - 7 مرداد 1401

در استان ورود به محرم : « از نهضت امام حسین ع، تا گام دوم امام خامنه ای ؛ بانگرشی به جهاد تبیین و مسایل روز »

***********************

غدیر استمرار سلسله نبوت در سلسله امامت بوده

و ولایت فقیه ثمره و تجلی رسالت انبیای الهی و امامت شیعه اثنی عشری در عصر حاضر است .

نماز جمعه شهر جدید هشتگرد ( مهستان )  - 24 تیر 1401 - بمناسبت عید غدیر  : از غدیر علوی تا غدیر انقلاب اسلامی

***********************

جهاد تبیین موتور پیشران کشور برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب

جهت مصون سازی در برابر همجمه های جنگ شناختی دشمنان است !

نماز جمعه  شهر جدید پرند  - 17 تیر 1401  - چیستی و چرایی جهاد تبیین در گام دوم انقلاب اسلامی

***********************

برچیده شدن طومار نظام سلطه امریکا برجهان با زوال حقوق بشر امریکایی نزدیک بوده

و حقوق بشر انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب جهانی خواهد شد.

نمازجمعه ورامین - 10 تیر 1401 -  به مناسبت روز افشای حقوق بشر امریکایی  : زوال حقوق بشر امریکایی در گام دوم انقلاب

*********************** 

جهاد تبیین ، موتور پیشران کشور برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب

در برابر امواج تهدیدات نرم دشمنان خارجی و داخلی است !

نمازجمعه شهرقدس - 27 خرداد ۱۴۰۱ - شرحی بر جهاد تبیین در گام دوم انقلاب 

*********************** 

پرند ، شهر محصول بعد از انقلاب باید حاوی مشخصه های شهردوران انقلاب اسلامی

و بخصوص مسجد محوری درگام دوم انقلاب باشد و زمینه های جلوه گری سبک غربی نباید میسر باشد !

نمازجمعه شهر پرند - 20 خرداد 1401  - میلاد رضوی و گام دوم انقلاب اسلامی

*********************** 

سیمای شهر زادگاه امام خمینی باید تجلی گر ابعاد زندگی امام خمینی

و نماد نهضت امام (ره) در گام دوم انقلاب بوده و قطب خمینی شناسی در جهان گردد !

نمازجمعه شهر خمین - 13 خرداد 1401 -  سالگرد رحلت امام خمینی  - ازنهضت امام خمینی تا گام دوم امام خامنه ای 

*********************** 

گام دوم انقلاب اسلامی درامتداد جهاد علمی و فرهنگی امام صادق (ع) می باشد .

 مصلی شهرستان ازنا   -در روز جمعه 6 خرداد 1401 - شهادت امام صادق (ع) - از نهضت امام صادق (ع) تا گام دوم انقلاب اسلامی

*********************** 

سبک زندگی رمضانی مولد و مقوم سبک زندگی گام دومی است !

در نماز جمعه آبسرد دماوند -  15 اردیبهشت 1401 -  عید فطر - سبک زندگی رمضانی و سبک زندگی گام دومی

************************ 

حوادث تاریخی دوران امام علی (ع) دارای شدید ترین بی بصیرتی های مسلمین بوده ،

و برای دوران جمهوری اسلامی عبرتها و عرصه وسیعی برای جهاد تبیین در گام دوم انقلاب دارد .

در نمازجمعه حسن اباد فشاپویه - 2 اردیبهشت 1401  - شهادت امام علی (ع) - از جکومت علوی تا گام دوم  خامنه ای

************************ 

گام دوم انقلاب اسلامی ، درتکاپوی جبران سیزده قرن حکمرانی ناصالحان

و ترسیم افق درخشان آینده انقلاب اسلامی است !

نمازجمعه باقرشهر - 26 فروردین 1401 - میلاد امام حسن (ع) - از صلح امام حسن (ع) تا گام دوم انقلاب 

************************ 

ماه رمضان فرصت بی نظیر در اصلاح سبک زندگی و زمینه ساز تمدن نوین اسلامی در گام دوم انقلاب است !

سخنرانی در نماز جمعه شهر دماوند - 19 فروردین 1401 - اغاز ماه رمضان  - سبک زندگی اسلامی درگام دوم انقلاب 

************************ 

روز ولادت جمهوری اسلامی والاترین عید ملی ، میلاد نخستین حکومت الهی ثمره انقلاب اسلامی

و سرآغاز حکومت جهانی مستضعفین درگام دوم انقلاب است !

دکتر سیدجواد هاشمی فشارکی در نمازجمعه شهر ملارد 12 فروردین 1401  - به مناسبت روز جمهوری اسلامی : کارگزاران جمهوری اسلامی در گام دوم انقلاب 

************************ 

بهار گام دوم انقلاب اسلامی ؛ زمینه ساز بهار مهدوی (عج)  

در نخستین سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه علی اباد گرگان در سال 1401 - 5 قروردین 1401 - بهار طبیعت و بهار انقلاب اسلامی

************************ 

گام دوم انقلاب در امتداد نهضت مهدویت و تسهیل گر و زمینه ساز ظهور مهدویست!

سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه  رودهن و آبعلی - روز نیمه شعبان  - 27 اسقند 1400 - از میلاد امام مهدی تا زمینه سازی حکومت مهدوی در گام دوم انقلاب

************************ 

جهاد تبیین مقوم فراگیری راهبردهای 7 گانه گام دوم انقلاب با راهبری فرمانده قرارگاه فرهنگی نمازجمعه می باشد .

نمازجمعه شهر رباط کریم  - 20 اسفند 1400 = نقش جهاد تبیین در گام دوم انقلاب اسلامی

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/12/21/%D8

-************************ 

»اسلام شهر» اسما و عملا قابلیت الگوی شهر اسلامی در گام دوم انقلاب را

براساس »تـوصیه هفتم رهبر انقلاب مبنی سبک زندگی اسلامی« دارا ست!

نمازجمعه اسلام شهر - 6 اسفند 1400 - سبک  زندگی اسلامی درگام دوم انقلاب 

http://www.isarpress.ir/?p=9371

************************

ستاد نمازجمعه بایستی بعنوان ستادمردمی ؛ مطالبه گرتحقق گام دوم انقلاب باشد!

سخنرانی در نمازجمعه شهر چهار دانگه -   29 بهمن 1400 - ابعاد گام دوم انقلاب اسلامی

http://www.isarpress.ir/?p=9259

************************

شهر تعالی بخش درگام دوم انقلاب با محوریت امام جمعه بعنوان فرمانده قرارگاه فرهنگی شهر است .

سخنرانی دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در نماز جمعه 15 بهمن 1400  شهر ملایر - نماز جمعه قرارگاه و قلب فرهنگی شهر

منتشر شده در حماسه 27 و ایثار پرس  و پایگاه 508  وخبر فارسی و جبهه مردمی گام دوم  و....

http://www.isarpress.ir/?p=9042

************************

بیانیه راهبردی گام دوم انقلاب در سال سوم چراغ فروزان آینده

سخنرانی دکتر سید جواد هاشمی فشارکی  در نمازجمعه کرج 8 بهمن 1400  - گام دوم انقلاب در سومین سال صدور بیانیه گام دوم

گنجینه فشارکی ها :  https://javadfesharaki.blog.ir/1400/11/09/%D8%

************************

تحلیل انتخابات خرداد1400 و انتظارات از دولت منتخب در گام دوم انقلاب

سخنرانی  در نمازجمعه ورامین  - 11 تیر 1400 - تحلیل انتحابات 1400 در شرایط کرونا

  http://javadfesharaki.blog.ir/1400/04/11/

************************

 .از : " بهار طبیعت"، تا : "بهار انتخابات 1400 " 

سخنرانی  در مصلی شهر کوهپایه اصفهان در 13 فروردین 1400  - روز جمهوری اسلامی : دستاوردهای جمهوری اسلامی 

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/01/17/%D8%A7%D8

************************

ضرورت “پشتیبانی” و “مانع زدایی” مسئولان از کوچکترین کارگاه خانگی تولیدی تا بزرگترین کارخانه “تولیدی”

سخنرانی  در نخستین  نماز جمعه شهر سجزی  در شروع سال 1400 - درسهای بهار طبیعت در زندگی  

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/01/11/%D8%B6%D8%B1%D

************************

دستاوردهای چله اول انقلاب و راهبردهای رهبر انقلاب براساس بیانیه گام دوم انقلاب

چهارشنبه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۹، ۰۹:۵۰ ب.ظ

درمصلی ارادان (مسجد جامع شهر)

 با حضور حجت الاسلام 'جلیل شریفی نیا' به عنوان امام جمعه  شهر آرادان و مردم شریف آرادن  - دستاوردهای انقلاب اسلامی

https://javadfesharaki.blog.ir/1399/11/15/%D8%AF%D8%B3%D8%

************************

چالشهای چله اول انقلاب وراهبردهای  گام دوم انقلاب براساس بیانیه گام دوم انقلاب

به امامت حجت الاسلام سیدعلیرضا آرامی امام جمعه گرمسار در مصلی گرمسار ( مسجد جامع گرمسار) در۱۳بهمن ۱۳۹۹ - گام  دوم انقلاب  اسلامی

https://javadfesharaki.blog.ir/1399/11/15/%DA%86%D8%A7%D

************************

تببین مولفه های قدرت ملی ؛ و ضرورتها و الزامات مجلس شایسته همگام با انقلاب در گام دوم انقلاب

 

سخنرانی پیش از خطبه‌های روز جمعه شهر کرج

با موضوع  تببین مولفه های قدرت ملی ؛ و ضرورتها و الزامات مجلس شایسته همگام با انقلاب در گام دوم انقلاب

https://paydarymelli.ir/fa/news/56649/%D8

************************

سخنرانی در مصلی زینبیه سوریه

دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی 

در حوزه منطقه ای ؛ با تاکید بر تاثیر بر روابط جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عربی سوریه و افق های پیش رو

https://javadfesharaki.blog.ir/1397/11/25/%D8%B3%D8%AE%D

************************

دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی  و رسالت سازمانها و نهادها

سخنرانی در نمازجمعه کرج در مصلی کرج

جمعه, ۱۴ دی ۱۳۹۷، ۰۹:۱۴ ب.ظ

https://javadfesharaki.blog.ir/1397/10/14/%D8%B3%D8%

************************

ابعاد فاجعه منای  سال 1394 

سخنرانی قبل از نماز جمعه کرج

بمناسبت سالگرد واقعه غمبار منا در حج 

Related image

 

https://javadfesharaki.blog.ir/1397/02/31/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A%D8%

************************

************************

سخنرانی دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در مساجد کشور

 

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/09/08/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-

************************

سخنرانی در همایشها و مراکز دیگر :

https://javadfesharaki.blog.ir/category/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/

************************

************************************

بیش از 620 یادداشت  منتشر شده  :

https://javadfesharaki.blog.ir/page/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1%D8%B4%D8%AF%D9%87%202

********************************************

220 مطلب با موضوع «سخنرانی-سیدجوادهاشمی فشارکی» ثبت شده :

https://javadfesharaki.blog.ir/category/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/

*****************

فعالیتهای دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در خصوص گام دوم انقلاب اسلامی

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/09/12/%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D9%85-%D8%A7%D9%86%D9%82%D9%84%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C

*****************

فعالیتهای علمی دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در خصوص معماری و شهرسازی اسلامی

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/09/10/%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%88%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C

*****************

فعالیتهای دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در خصوص دفاع مقدس و مقاومت

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/09/13/%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D8%AF%D9%81%D8%A7%D8%B9-%D9%85%D9%82%D8%AF%D8%B3-%D9%88-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%88%D9%85%D8%AA

*****************

670 عنوان یادداشت منتشر شده در سایتهای خبری و جراید :

https://javadfesharaki.blog.ir/page/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1%D8%B4%D8%AF%D9%87%202

*****************

•     سوابق : 
http://javadfesharaki.blog.ir/page/Resumes

*****************

•    فعالیتها در زیر ارائه شده :
http://javadfesharaki.blog.ir/page/2S

*****************

•    فهرست کتب منتشر شده :
http://javadfesharaki.blog.ir/page/کتب-هاشمی-فشارکی

*****************

•    چکیده اطلاعات کتب :
http://javadfesharaki.blog.ir/category/کتب-سید-جواد-هاشمی-فشارکی/

*****************

•    پایان نامه های دفاع شده : 
http://javadfesharaki.blog.ir/category/%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C

*****************

•    مقالات پذیرفته شده در نشریات و ارایه شده در همایشها  :
•    http://javadfesharaki.blog.ir/category/%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/

*****************

•     یادداشت های انتشاریافته در نشریات و خبرگزاریها :                               
http://javadfesharaki.blog.ir/page/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1%D8%B4%D8%AF%D9%87

*****************

•    ادامه یادداشتهای منتشر شده در رسانه ها:  
http://javadfesharaki.blog.ir/page/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1%D8%B4%D8%AF%D9%87%202

*****************

•     اختراعات ثبت شده :     
   http://javadfesharaki.blog.ir/category/%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/
  *****************       

    

•      سخنرانی ها 
http://javadfesharaki.blog.ir/category/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C

*****************

•    مصاحبه ها :
http://javadfesharaki.blog.ir/category/%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C

*****************

موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۱/۰۵/۲۲