***.*** ... گنجینه ... فشارکی ... ها ***.***

****.**** کنز الفشا ر کیو ن ************** Fesharkies's Treasure ****.****

***.*** ... گنجینه ... فشارکی ... ها ***.***

****.**** کنز الفشا ر کیو ن ************** Fesharkies's Treasure ****.****

***.*** ... گنجینه ... فشارکی ... ها ***.***

########## بنام خدا ##########
#پایگاه جامع اطلاع رسانی در موضوعات زیر #
..... با سلام و تحیت .. و .. خوشامدگویی .....
*** برای یافتن مطالب مورد نظر : داخل "طبقه بندی موضوعی " یا " کلمات کلیدی"شوید. ویا کلمه موردنظر را در"جستجو" درج کنید.***

طبقه بندی موضوعی
بایگانی
محبوب ترین مطالب

نماز جمعه مهر شهر کرج -  20 آبان ماه ۱۴٠۱ -  دکتر سید جواد هاشمی فشارکی

منتشر شده در ایثار پرس : گروه : آخرین اخبار / ادبیات پایداری / البرز / صفحه اول / ویژه  / شناسه : 12105 /20 آبان 1401 - 22:05

http://www.isarpress.ir/?p=12105

منتشر شده در دفاع پرس :کد خبر: ۵۶۱۷۵۴ / تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۷ - 16December 2022

https://dnws.ir/561754

منتشر شده در حماسه 27 : صفحه نخست  اخبار / ادبیات پایداری / انتشار : 21 - آبان - 1401 - ۲۱:۵۵ / کد خبر : 17432

https://hamaseh27.ir/%d8%af%d8%b4%d9%85%d9%86%d8%a7%d9%86-%d9%82%d8%b5%d8%af-%d8%aa%d8%ac%d8%b2%db%8c%d9%87-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d9%82%d9%88%db%8c-%d8%b1%d8%a7-%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%86%d8%af-%d8%ac/

اکثریت ملت دغدغه آرمانهای انقلاب و مدیریت انقلابی ، بخشی از مردم دغدغه مشکلات ، غربگدایان  دغدغه کسب قدرت به هر قیمت ، آشوب گران قصد براندازی و دشمنان قصد تجزیه ایران قوی را دارند ! / «جهاد تبیین» جهادِ عظیمِ این روزگار ، تکلیف عمومی مومنان انقلابی است !

نماز جمعه پرشکوه مهر شهر کرج در روز جمعه 20 آبان ماه ۱۴٠۱ در مصلی مهرشهر پس از ایراد خطبه های سیاسی عبادی نماز جمعه توسط حجه الاسلام والمسلمین حسین ملکی امام جمعه موقت مهرشهر و باحضور نمازگزاران مهرشهری برگزار شد. سخنران پیش از خطبه های این هفته دکتر سید جواد هاشمی فشارکی با موضوع : « شرحی بر جهاد تبیین و بیان حوادث روز » بود.

*  دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در آغاز ضمن گرامیداشت یاد و راه شهدا بخصوص شهید اخیر این منطقه ، شهادت بسیجی سید روح الله عجمیان در حمله داعشیان وطنی درخصوص اهمیت جهاد تبیین بیان داشت : غرب و شرق در تلاش بودند که انقلاب اسلامی پیروز نشود ، ولی تقدیر الهی برتحقق آن بود ، و در طول 44 سال نیز همه همه گونه تهدید و تحریم و فشار را وارد کردند ، موفق نشدند ، با لشکر تحریف و انحراف بدنبال استحاله ملت و سیطره یاس و نامیدی برمردم و بخصوص جوانان می باشد ، جهادتبیینی که سال 1400 در این شرایط حساس اعلام کردند، کشور و ملت را در برابر تهدیدات مهلک مصون می کند و موتور پیشران کشور در برابر امواج دشمنان می باشد .

* ایشان درخصوص روش ایجابی جهاد تبیین بیان داشت : امام المسلمین فرمان فریضه جهاد تبیین ؛ که بر همه فرض عینی و فوری است؛ را در سال گذشته اعلام نموده اند . لذا ما بایستی جهاد تبیین ایجابی داشته باشیم . یعنی به بیان کارهای درست و ارزشمند انقلاب و نظام بپردازیم . به این مفهوم که دستاوردهای عظیم انقلاب در حوزه های مختلف را بیان کنیم . با هدف ایجاد روحیه و امید به اینده در برابر هدف دشمنان که بدنبال سلب روحیه و امید و می باشند .

* وی در خصوص روش پدافندی جهاد تبیین گفت : دومین روش جهاد تبیین پدافندی و واکنشی با هدف خنثی سازی تحریف دشمنان داشته باشیم . دشمن هماکنون دنبال تطهیر رژیم پهلوی ، لزوم زانو زدن در برابر امریکا ؛ تحریف جنگ تحمیلی ، تحریف امام خمینی و تخریب دولت انقلابی ؛ و جنگ شناختی و تاثیر بر باورها در دستور کار دشمنان انقلاب قرار دارد  .

*ایشان درخصوص روش پیش دستانه جهاد تبیین بیان داشت : سوم روش جهاد تبیین پیش دستانه با هدف پیشگیری قبل انتشار ویروس دشمن باشیم .فضا سازی عمومی اقدامات اتی پیش از شروع تخریب دشمنان و قبل ازفعال شدن دشمن داشته باشیم . و صحنه جامعه را اشباه و اقناع سازیم ، پیش از مجال یافتن توپخانه دشمن می باشد . مثلا اگر قرار است، مبارزه با مفاسد اجتماعی یا اصلاحات اقتصادی؛ یا مبارزه با سبک زندگی غربی صورت گیرد،  پیش از ان، فواید ان تشریح شده و ابهامات رفع شده و زمینه شبهه پراکنی فراهم نشود. همچنین مساله سازی در انتخابات سال آتی در دستور کار دشمنان است ؛ که بایستی از هم اکنون تدابیری را فراهم کرد.

* دکتر هاشمی فشارکی در خصوص زمینه های نارضایتی عمومی در دولت روحانی چنین تبیین کرد بعد از بی ثمر شدن تهدیدات سخت ونرم دشمنان خارجی ، اتفاقات خطرناک در بدنه دولت قبل  (دولت دوازدهم ) رخ داد . از مدیریت توقف پیشرفت کشور مثل توقف ساخت مسکن، همچنین ترک فعلهای دولت از وظایفش مانند استنکاف از اجرای قانون توسعه نفت و گاز ، عدم توسعه برق و خدمات ، عدم اجرای اینترنت ملی و شبکه های مجازی ، استنکاف از ابلاغ و یا اجرای  مصوبات قبلی ، عدم اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی و نیز سو عملکرد مدیران عالی دولتی شامل تخریب زیرساختهای اقتصاد ارز و تخلیه خزانه از سکه ، ازکار انداختن کارت سوخت و بهراه آوردن قاچاق سوخت و آرد ، بازی با سهام عدالت مردم وکاهش ارزش آن ، کمبود مواد غذایی و دارو ،چاپ میانگین روزانه ۲ هزار میلیارد تومان پول بی‌پشتوانه ، فروش اوراق بدهی دولت یعنی بدهکارکردن دولت بدون پشتوانه مالی ، عدم اهتمام جدی به واکسن که سبب افزایش فوتی ها به روزانه 700 نفر رسید و تخلفات خطرناک مانند اجرای سند 2030 ، وعده برجام های موشکی و کاهش قدرت منطقه ای ایران و در نهایت عصبی کردن مردم با اقداماتی مانند گسیل سرمایه های مردمی به بورس و زمین خوردن آن ، تورم چند برابری ، بی‌توجهی و دوری از مردم  و خوی اشرافیگری و اعلیحضرتی ، لطمه به جایگاه ریاست جمهوری بخصوص خنده در جمعه اشوبهای گرانی بنزینی و ناامید سازی مردم بود .

* ایشان در خصوص بحران بزرگ ملی بیان داشت : دولت قبل که دستاوردی جز توافق نامه برجام پرخسارت نداشت وآن نیز با لگدپرانی امریکاییها بی ثمر شده بود ، دنبال بهانه تراشی داخلی بودند تا با فعال شدن گسل‌های اجتماعی و افزایش تصاعدی شکاف‌های طبقاتی ، بحران شکست اقتصادی، و نیز بحران اجتماعی، سبب پذیرش شرایط دشمن برای با هرمحتوای مذاکراتی با امریکاییها بودند . که عمر آن دولت به اتمام رسید و آوار بحران فاجعه آمیز آن به دولت بعد منتقل شد .

* وی در خصوص اقدامات اصولی دولت سیزدهم در مهار بحران ملی اظهار داشت : بعد از روی کار امدن دولت سیزدهم  که با مشکلات آوار شده ، احتمال ورشکستگی دولت جدید وجود داشت ،  دولت با تلاش وتحرک ، گشایشهای اقتصادی خوبی را نخست در آوار برداری تخریب ها وسپس با توافقات بلندمدت با روسیه و چین و شانگهای و.... برداشت ، بنحویی که دیوار تحریمها درحال فروریختن و بلااثر شده و بعبارتی کشور بی نیاز به توافقی مانند برجام یکطرفه به نفع غربیهاست ، لذا دشمن از موفق شدن دولت انقلابی به وحشت افتاده و طرح به روز شده فتنه های 88 و 96 و 98 را زودتر از موعد اجرایی کرد . بحران خطرناکی که بحمدالله از کشور دفع شد .

* ایشان در خصوص فتنه امنیتی 1401 گفت : دوره‌های «آموزش مربیّان براندازی» توسط سرویس‌های اطلاعاتی بلوک غرب و تل‌آویو در برخی کشورها در طول قریب یک سال گذشته ، ایجاد شبکه های تیمی و آموزش برخی نوجوانان با سرمایه گذاری دشمن در اشوب روی سرمایه های انسانی پرمشکل قرارگرفته و با رمزعملیاتی دستگیری مهسا امینی ، دختر 22 ساله سقزی در۲۲ شهریور ۱۴۰۱ وهمچنین شایعه بیماری رهبر انقلاب که از کمی قبل دامن زده بودند ، خبر سازی ها شروع شد و با مرگ وی به علت بیماری زمینه‌ای در۲۵ شهریور پوشش گسترده رسانه ای در سطح بین‌المللی و مقام‌های رسمی روبه‌رو شد. سپس موجی کم‌سابقه از واکنش‌ها در شبکه‌های اجتماعی به اشکال مختلف منتشر شد؛ از خشم و انتقادهای شدید علیه حکومت «جمهوری اسلامی» گرفته تا بنیان های اعتقاد اسلامی و نهادهای مسول با هدف  فشار برای عقب نشینی نظام از آرمانهای مقدس خویش و نهایتا تغییر رژیم دنبال شده است . ودر مجموع می توان گفت اکثریت ملت دغدغه آرمانهای انقلاب و مدیریت انقلابی و ضرورت رفع مشکلات ، بخشی از مردم دغدغه صرفا مشکلات ، غربگدایان  دغدغه کسب قدرت به هر قیمت ، آشوب گران قصد براندازی و دشمنان قصد تجزیه ایران قوی را دارند !

* وی در خصوص بدل سازی انقلاب اسلامی 57 از سوی دشمن  بیان داشت : دشمن در سال 1388 بدنبال بدل سازی انقلاب اسلامی ( انتی تز انقلاب ) از قم بودند . واینک بدنبال ادبیات سازی انقلاب سازی هستند ، در حالیکه هدف انقلاب اسلامی و فتنه گران ، شعار ، راهبرد و روش وجمعیت حامی بسیار متفاوت و غیر قابل مقایسه می باشد . کشته سازی های آنان عمدتا از افراد مشکل دار بوده ، ولی شهدای این سو افراد خوش نام و خیر می باشد . روش اغتشاشگران داخلی خشونت و ناامنی و داعشی صفت بود ، در حالیکه در دوران انقلاب اسلامی 57 روش بسیار انسانی و محبوب بود .  بجز برخی جوانان معترض ، سرتیم ها و اغتشاش گران در میدان افراد سو سابقه دار بوده و از هر ابزاری استفاده می کنند و پشتیبانان این جریان امریکاییها و اسراییل و عربستان می باشد. ولی انقلاب اسلامی بدون وابستگی به هر قدرت خارجی ومتکی نیروی ایمان بوده است . روش آشوبگران ، عصاره تجارب و امتداد جنایات ساواک ، منافقین دهه شصت ، صدام ، صهیونیستها و داعش هست و نشان از خوی وخشی و اموزش غربیها دارد . انقلاب اسلامی 57 بسیار ممتازو بی بدیل بوده و بدل سازی دشمن به ثمر نخواهد نشست .

* دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در خصوص  پایان فتنه در انتها گفت : "فرماندهان آشوب" با اظهار نظرات مغرضانه ، حکم فرمان آتش حمله داشته و درخفا نیز در حال پشتیبانی سیاسی با هدف تدوام بخشی هستند . و صحنه اغتشاش از پشت میز به نفع مطامع خود مدیریت می‌کنند.و قلم بدستانی در حال ذهنیت سازی و جابجا کردن ظالم و مظلوم هستند . و راهبردشان کش دادن و حیات رو به احتضارشان به هر قیمت و خسته کردن نیروهای حافظ امنیت و مردم می باشد . و نهایتا بدنبال مهندسی افکار عمومی برای ضد مردمی جلوه دادن دولت انقلابی و ناتوان نشان دادن و ناراضی کردن مردم و اقبال عمومی به غربگرایان است .فتنه خشوب بزودی بساطش جمع میشود ، ولی آوار اجتماعی آن در اذهان باقی خواهد ماند ، و در چنین شرایطی «جهاد تبیین» جهادِ عظیمِ این روزگار ، تکلیف عمومی مومنان انقلابی است و وظیفه ما جهاد تبیین و سرباز این جهاد عظیم بودن در روشنگری و آگاه سازی و دفع اثار مخرب آن می باشد .

دعای پایانی سخنرانی چنین بود : بارالها ما را از سربازان جهادِ عظیمِ این روزگار که «جهاد تبیین» است، قرار بده. ( صدای نمازگزاران : الهی آمین )

اطلاعیه دفتر امام جمعه مهر شهر کرج

آئین عبادی سیاسی نماز جمعه مهرشهر

آغاز مراسم  ساعت 11

مجری و قاری : برادر جعفری

سخنران : دکتر سیدجواد هاشمی فشارکی پژوهشگر و استاد دانشگاه(شرحی بر جهاد تبیین وبیان مسائل روز مرتبط با آن)

خطیب : حجت الاسلام ملکی امام جمعه موقت مهرشهر

( مشاوره حقوقی رایگان )

#وحدت آفرین # دشمن شکن.

@setadmehrshahr1

مهرشهر ، شهری از استان البرز بوده  که چسبیده در جنوب غربی شهر کرج و در 60 کیلومتری غرب شهر تهران قرار دارد. و در دهه 1340 احداث شده و به علت وجود باغ‌های فراوان در اطراف آن دارای آب و هوایی خنک و بسیار پاک می‌باشد. بلوار ارم مهرشهر حدود ۱۲ کیلومتر است و به عنوان بلندترین بلوار ایران شناخته می‌شود .پارک هامون نیز با وسعت ۳ هکتار در بلوار ارم قرار دارد. خانه‌های منطقه غالبا ویلایی هستند. آپارتمان‌سازی از یک دهه پیش در اینجا رواج یافته است.

مکانهای زیارتی مهرشهر امامزاده طاهر و مزارشهدای دفاع مقدس می باشد . یکی از مکانهای معروف مهرشهر کرج باغ سیب با مساحت 350 هکتار است این باغ با داشتن درختان کهنسال و فراوان به پاکی و مطبوع بودن هوای این منطقه کمک بسیاری کرده است و توجه بسیاری از گردشگران را از کرج و تهران به خود جذب کرده است. ونیز دارای تپه تاریخی آق تپه با قدمت هفت هزار ساله می باشد .

کاخ مروارید یا کاخ شمس ، کاخی در بلوار ارم مهرشهر کرج، واقع در استان البرز است که در سال‌های ۱۳۴۵ تا ۱۳۴۷ با زیربنای ۲۵۰۰ متر برای زندگی شمس پهلوی خواهر محمدرضای شاه ظالم و فراری ساخته شد. سازه اصلی و طرح کاخ به شکل یک سفره‌ماهی است که صدفی آن را دربرگرفته‌است. این ساختمان از محل درآمدهای نامشروع دربار پهلوی ساخته شد. این مجموعه تا چندی پیش با نام «مجتمع اردویی تفریحی شهید فهمیده» استفاده می‌شد. و سپس این کاخ به اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز منتقل شده است .چند ویلای دیگر مربوط به خانواده پهلوی سابق در این منطقه وجود دارد .

روز پنجشنبه 12 آبان ماه  در جریان اغتشاشات آشوبگران که حوالی بهشت سکینه و کمال شهر کرج ( شهر مجاور ) رخ داد، اغتشاشگران جوان بسیجی را به نام سید روح‌الله عجمیان به شهادت رساندند . وی متولد 20 بهمن سال 1374 در کوهدشت لرستان و از بسیجیان حوزه 417 شهدای کمال شهر بود که سابقه عضویت 12 ساله در بسیج را داشت.

سخنرانی دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در مصلی های کشور / نماز جمعه

استان البرز       : کرج  (5 نوبت  مرکز استان ) -  شهرجدید هشتگرد ؛ مهستان - اشتهارد - ماهدشت - مهرشهر - کوهسار - گرمدره

استان اصفهان   :   نائین -کوهپایه  سجزی - تودشک

استان تهران      :  ورامین (2  نوبت ) - شهر جدید پرند (2  نوبت ) – دماوند - رودهن و آبعلی- اسلام شهر - شهر قدس -  چهار دانگه - رباط  کریم - ملارد - باقر شهر- آبسرد دماوند -  حسن آباد فشاپویه - باغستان - 

استان سمنان    : گرمسار ( 2 نوبت)   آرادان

استان سیستان و بلوچستان  : زاهدان ( مرکز استان )

استان کرمانشاه : اسلام آباد غرب - کنگاور

استان گرگان     :  علی آباد

استان لرستان   :   ازنا 

استان مازندران :  بابل

استان مرکزی     :  خمین

استان همدان     :  ملایر 

دمشق               : زینبیه

                          و .......

************** + **************

درصورت تمایل : روی تیتر نمازجمعه های برگزارشده زیر بزنید ؛ مشروح مطالب آن باز شده و میتوانید مطالعه نمایید ....

*********** 42 *********

اکثریت ملت دغدغه آرمانهای انقلاب و مدیریت انقلابی ، بخشی از مردم دغدغه مشکلات ، غربگدایان دغدغه کسب قدرت به هر قیمت ، آشوب گران قصد براندازی و دشمنان قصد تجزیه ایران قوی را دارند !

نماز جمعه مهر شهر کرج -  20 آبان ماه ۱۴٠۱ -  دکتر سید جواد هاشمی فشارکی

***********41***********

۱۳ آبان سه رویداد تحول آفرین تاریخ انقلاب اسلامی بوده و مقدمه ای بر فرو ریختن هیمنه امریکا بود ، که نوید شکست امریکا در گام دوم انقلاب را بهمراه خواهد داشت !

مقابل مصلی گرمسار ، ۱۳ آبان ۱۴٠۱ ، روز ملی مبارزه با استکبار  ، دکتر سید جواد هاشمی فشارکی

***********40*********** 

سیستان و بلوچستان مظهر وحدت ایران اسلامی بوده، و لازمست درگام دوم انقلاب بعنوان الگوی وحدت مذاهب اسلامی در جهان اسلام ایفای نقش نماید!

  نمازجمعه شهر زاهدان  – 29  مهر 1401 - صلح امام حسن (ع) -«  شرحی بر جهاد تبیین با نگرشی بر صلح امام حسن (ع) تا  گام دوم انقلاب اسلامی »

 

***********39***********

گام دوم انقلاب زمینه ساز ظهور عظمای ولایت و بستر ساز دولت مهدوی (عج) است وحفظ جمهوری اسلامی بعنوان بزرگترین معروف تکلیف اساسی منتظران ظهور میباشد !

نمازجمعه شهر باغستان  –  15  مهر 1401 -   سالروز  آغاز امامت امام مهدی (عج) - «  امامت امام مهدی و گام دوم انقلاب اسلامی»

***********38*********** 

استان البرز الگوی موفق نظام امام و امت استانی بوده و شهر کرج نیز باید به الگوی نظام مدیریت شهر اسلامی در تمدن نوین اسلامی در گام دوم انقلاب مبدل گردد !

نمازجمعه شهر کرج   –  8  مهر 1401 -   نهمین سالروز حکم رهبر انقلاب مبنی بر انتصاب نماینده ولی فقیه در استان البرز - « نمازجمعه شهر ؛ تجلی نماد رابطه بی بدیل امام و امت با نگرشی بر جهاد تبیین »

***********37***********

شهر نائین با سابقه معماری غنی ، شایسته است پیشگام در ترویج سبک زندگی اسلامی

و مروج ارزشهای دفاع مقدس در گام دوم انقلاب گردد !

نمازجمعه شهر نایین  – ۱ مهر 1401 -  سالروز دفاع مقدس - « فرهنگ دفاع مقدس با نگرشی بر جهادتبیین در گام دوم انقلاب »

**********36***********

اسلام آباد غرب نقش بی بدیلی در دوران دفاع مقدس داشته و شایسته است در ایام اربعین حسینی بعنوان شهر راهیان کربلائی و کانون پشتیبانی این نهضت جهانی درگام دوم انقلاب واقع گردد!

نمازجمعه شهر اسلام آباد غرب – 25 شهریور 1401 – 

روز قبل از اربعین حسینی  -  «  اربعین حسینی و  رسالت عاشقان حسینی مبتنی بر جهاد تبیین در گام دوم انقلاب اسلامی »  

***********35************

اربعین حسینی ، بزرگترین رزمایش جهانی آمادگی لشکریان منتظر امام مهدی (عج) بوده

و والاترین ظرفیت جهادتبینی امت جهانی را داراست ! 

نمازجمعه شهر ماهدشت  – 18 شهریور 1401 – در هنگامه اعزامهای زائران اربعین حسینی  -  « شکوه اربعین و فرصت های جهاد تبیینی »

***********34************

اربعین حسینی ، رود خروشان پاک کنندگی دلهای محبین و سیل بنیان کن فتنه های دشمنان بوده  و زمینه ساز تشکیل امت واحده در گام دوم انقلاب خواهد بود !

نمازجمعه شهر اشتهارد (کرج) – 11 شهریور 1401 – در استانه اربعین حسینی  -  « اربعین حسینی و فتنه‌ های صدر اسلام تا فتنه های صدر عراق »

***********33************

مهمترین میوه شیرین انقلاب ؛ تغییر دولت ستم شاهی به جمهوری اسلامی بوده و در گام دوم انقلاب ؛

بایستی بسرعت آفت زدایی شده و بستر ساز دولت جهانی مهدوی (عج) گردد !

 

نمازجمعه شهر گرمدره (کرج) - 4 شهریور 1401 - هفته دولت : « نگرشی بر بیانیه گام دوم انقلاب و مشخصه های ادارات تراز گام دوم انقلاب اسلامی» 

***********32************

کودتای ننگین 28 مرداد تلخ ترین پیامدهای قرن را برای ملت بهمراه داشت و انقلاب اسلامی نه تنها کشور را از ضلالت نجات داد، بلکه به اوج سعادت و نور رسانده و جهانی شدن را در گام دوم انقلاب رقم خواهد زد !

نمازجمعه شهر بابل (مازندران) - 28 مرداد 1401 - « عبرتهای کودتای 28 مرداد 1332 ، با نگرشی به جهاد تبیین در گام دوم انقلاب »

***********31************

نهضت حسینی و انقلاب اسلامی تاثیرات متقابلی بر یکدیگر داشته و هر دو راستای اسلام ناب محمدی

و زمینه ساز ظهور و قیام امام مهدی اند !

نمازجمعه شهرکوهسار (کرج) - 21 مرداد 1401 - « تاثیر متقابل نهضت حسینی و انقلاب اسلامی ، با نگرشی به جهاد تبیین در گام دوم انقلاب »

***********30************

مراسم عزاداریهای عاشورای حسینی بایستی

همه اهداف نهضت امام حسین (ع) را درگام دوم انقلاب اسلامی تبلور بخشند.

نماز جمعه شهر تودشک ( اصفهان ) - 14 مرداد 1401 

در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی  -  «از نهضت عاشورا ، تا گام دوم انقلاب ؛  بانگرشی به جهاد تبیین و مسایل روز »

***********29************

شهر تاریخی ( پیشینه معبد آناهیتا و...) و مذهبی ( امامزاده ابراهیم و شهدای والامقام ) کنگاور ؛

قابلیت مبدل شدن به قطب گردشگری تعالی بخش درگام دوم انقلاب را داراست !

نماز جمعه شهر کنگاور  ( کرمانشاه ) - 7 مرداد 1401

در استان ورود به محرم : « از نهضت امام حسین ع، تا گام دوم امام خامنه ای ؛ بانگرشی به جهاد تبیین و مسایل روز »

***********28************

غدیر استمرار سلسله نبوت در سلسله امامت بوده

و ولایت فقیه ثمره و تجلی رسالت انبیای الهی و امامت شیعه اثنی عشری در عصر حاضر است .

نماز جمعه شهر جدید هشتگرد ( مهستان )  - 24 تیر 1401 - بمناسبت عید غدیر  : از غدیر علوی تا غدیر انقلاب اسلامی

***********27************

جهاد تبیین موتور پیشران کشور برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب

جهت مصون سازی در برابر همجمه های جنگ شناختی دشمنان است !

نماز جمعه  شهر جدید پرند ( تهران)  - 17 تیر 1401  - چیستی و چرایی جهاد تبیین در گام دوم انقلاب اسلامی

***********26************

برچیده شدن طومار نظام سلطه امریکا برجهان با زوال حقوق بشر امریکایی نزدیک بوده

و حقوق بشر انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب جهانی خواهد شد.

نمازجمعه ورامین  ( تهران) - 10 تیر 1401 -  به مناسبت روز افشای حقوق بشر امریکایی  : زوال حقوق بشر امریکایی در گام دوم انقلاب

***********25************ 

جهاد تبیین ، موتور پیشران کشور برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب

در برابر امواج تهدیدات نرم دشمنان خارجی و داخلی است !

نمازجمعه شهرقدس  (تهران ) - 27 خرداد ۱۴۰۱ - شرحی بر جهاد تبیین در گام دوم انقلاب 

***********24************ 

پرند ، شهر محصول بعد از انقلاب باید حاوی مشخصه های شهردوران انقلاب اسلامی

و بخصوص مسجد محوری درگام دوم انقلاب باشد و زمینه های جلوه گری سبک غربی نباید میسر باشد !

نمازجمعه شهر پرند  (تهران ) - 20 خرداد 1401  - میلاد رضوی و گام دوم انقلاب اسلامی

***********23************ 

سیمای شهر زادگاه امام خمینی باید تجلی گر ابعاد زندگی امام خمینی

و نماد نهضت امام (ره) در گام دوم انقلاب بوده و قطب خمینی شناسی در جهان گردد !

نمازجمعه شهر خمین ( مرکزی) - 13 خرداد 1401 -  سالگرد رحلت امام خمینی  - ازنهضت امام خمینی تا گام دوم امام خامنه ای 

************22*********** 

گام دوم انقلاب اسلامی درامتداد جهاد علمی و فرهنگی امام صادق (ع) می باشد .

 مصلی شهرستان ازنا  ( لرستان )  -در روز جمعه 6 خرداد 1401 - شهادت امام صادق (ع) - از نهضت امام صادق (ع) تا گام دوم انقلاب اسلامی

************21*********** 

سبک زندگی رمضانی مولد و مقوم سبک زندگی گام دومی است !

در نماز جمعه آبسرد دماوند ( تهران ) -  15 اردیبهشت 1401 -  عید فطر - سبک زندگی رمضانی و سبک زندگی گام دومی

************20************ 

حوادث تاریخی دوران امام علی (ع) دارای شدید ترین بی بصیرتی های مسلمین بوده ،

و برای دوران جمهوری اسلامی عبرتها و عرصه وسیعی برای جهاد تبیین در گام دوم انقلاب دارد .

در نمازجمعه حسن اباد فشاپویه  (تهران ) - 2 اردیبهشت 1401  - شهادت امام علی (ع) - از جکومت علوی تا گام دوم  خامنه ای

************19************ 

گام دوم انقلاب اسلامی ، درتکاپوی جبران سیزده قرن حکمرانی ناصالحان

و ترسیم افق درخشان آینده انقلاب اسلامی است !

نمازجمعه باقرشهر ( تهران ) - 26 فروردین 1401 - میلاد امام حسن (ع) - از صلح امام حسن (ع) تا گام دوم انقلاب 

************18************ 

ماه رمضان فرصت بی نظیر در اصلاح سبک زندگی و زمینه ساز تمدن نوین اسلامی در گام دوم انقلاب است !

سخنرانی در نماز جمعه شهر دماوند ( تهران ) - 19 فروردین 1401 - اغاز ماه رمضان  - سبک زندگی اسلامی درگام دوم انقلاب 

************17************ 

روز ولادت جمهوری اسلامی والاترین عید ملی ، میلاد نخستین حکومت الهی ثمره انقلاب اسلامی

و سرآغاز حکومت جهانی مستضعفین درگام دوم انقلاب است !

دکتر سیدجواد هاشمی فشارکی در نمازجمعه شهر ملارد ( تهران ) -  12 فروردین 1401  - به مناسبت روز جمهوری اسلامی : کارگزاران جمهوری اسلامی در گام دوم انقلاب 

************16************ 

بهار گام دوم انقلاب اسلامی ؛ زمینه ساز بهار مهدوی (عج)  

 پیش از خطبه های نماز جمعه علی اباد گرگان در سال 1401 - 5 قروردین 1401 - بهار طبیعت و بهار انقلاب اسلامی

************15************ 

گام دوم انقلاب در امتداد نهضت مهدویت و تسهیل گر و زمینه ساز ظهور مهدویست!

 پیش از خطبه های نمازجمعه  رودهن و آبعلی ( تهران )  - روز نیمه شعبان  - 27 اسقند 1400 - از میلاد امام مهدی تا زمینه سازی حکومت مهدوی در گام دوم انقلاب

************14************ 

جهاد تبیین مقوم فراگیری راهبردهای 7 گانه گام دوم انقلاب با راهبری فرمانده قرارگاه فرهنگی نمازجمعه می باشد .

نمازجمعه شهر رباط کریم  ( تهران)  - 20 اسفند 1400 = نقش جهاد تبیین در گام دوم انقلاب اسلامی

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/12/21/%D8

-************13************ 

»اسلام شهر» اسما و عملا قابلیت الگوی شهر اسلامی در گام دوم انقلاب را

براساس »تـوصیه هفتم رهبر انقلاب مبنی سبک زندگی اسلامی« دارا ست!

نمازجمعه اسلام شهر ( تهران ) - 6 اسفند 1400 - سبک  زندگی اسلامی درگام دوم انقلاب 

http://www.isarpress.ir/?p=9371

************12************

ستاد نمازجمعه بایستی بعنوان ستادمردمی ؛ مطالبه گرتحقق گام دوم انقلاب باشد!

 نمازجمعه شهر چهار دانگه  (تهران ) -   29 بهمن 1400 - ابعاد گام دوم انقلاب اسلامی

http://www.isarpress.ir/?p=9259

************11************

شهر تعالی بخش درگام دوم انقلاب با محوریت امام جمعه بعنوان فرمانده قرارگاه فرهنگی شهر است .

 در نماز جمعه 15 بهمن 1400  شهر ملایر  ( همدان ) - نماز جمعه قرارگاه و قلب فرهنگی شهر

http://www.isarpress.ir/?p=9042

************10************

بیانیه راهبردی گام دوم انقلاب در سال سوم چراغ فروزان آینده

 در نمازجمعه کرج -  8 بهمن 1400  - گام دوم انقلاب در سومین سال صدور بیانیه گام دوم

گنجینه فشارکی ها :  https://javadfesharaki.blog.ir/1400/11/09/%D8%

************9************

تحلیل انتخابات خرداد1400 و انتظارات از دولت منتخب در گام دوم انقلاب

سخنرانی  در نمازجمعه ورامین  - 11 تیر 1400 - تحلیل انتحابات 1400 در شرایط کرونا

  http://javadfesharaki.blog.ir/1400/04/11/

************8************

 .از : " بهار طبیعت"، تا : "بهار انتخابات 1400 " 

سخنرانی  در مصلی شهر کوهپایه اصفهان در 13 فروردین 1400  - روز جمهوری اسلامی : دستاوردهای جمهوری اسلامی 

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/01/17/%D8%A7%D8

************7************

ضرورت “پشتیبانی” و “مانع زدایی” مسئولان از کوچکترین کارگاه خانگی تولیدی تا بزرگترین کارخانه “تولیدی”

سخنرانی  در نخستین  نماز جمعه شهر سجزی  ( اصفهان ) در شروع سال 1400 - درسهای بهار طبیعت در زندگی  

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/01/11/%D8%B6%D8%B1%D

************6************

دستاوردهای چله اول انقلاب و راهبردهای رهبر انقلاب براساس بیانیه گام دوم انقلاب

چهارشنبه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۹، ۰۹:۵۰ ب.ظ

درمصلی ارادان ( سمنان ) - مسجد جامع شهر 

 با حضور حجت الاسلام 'جلیل شریفی نیا' ؛ امام جمعه  شهر آرادان و مردم شریف آرادن  - دستاوردهای انقلاب اسلامی

https://javadfesharaki.blog.ir/1399/11/15/%D8%AF%D8%B3%D8%

************5************

چالشهای چله اول انقلاب وراهبردهای  گام دوم انقلاب براساس بیانیه گام دوم انقلاب

 در مصلی گرمسار  ( سمنان ) مسجد جامع گرمسار- به امامت حجت الاسلام سیدعلیرضا آرامی امام جمعه گرمسار- ۱۳بهمن ۱۳۹۹ - گام  دوم انقلاب  اسلامی

https://javadfesharaki.blog.ir/1399/11/15/%DA%86%D8%A7%D

************4************

تببین مولفه های قدرت ملی ؛ و ضرورتها و الزامات مجلس شایسته همگام با انقلاب در گام دوم انقلاب

 

نماز جمعه شهر کرج - بهمن 1398 

با موضوع  تببین مولفه های قدرت ملی ؛ و ضرورتها و الزامات مجلس شایسته همگام با انقلاب در گام دوم انقلاب

https://paydarymelli.ir/fa/news/56649/%D8

************3************

دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی 

در حوزه منطقه ای ؛ با تاکید بر تاثیر بر روابط جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عربی سوریه و افق های پیش رو

   سخنرانی در مصلی زینبیه سوریه - بهمن 1397

https://javadfesharaki.blog.ir/1397/11/25/%D8%B3%D8%AE%D

************2************

دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی  و رسالت سازمانها و نهادها

 نمازجمعه کرج در مصلی کرج  جمعه, ۱۴ دی ۱۳۹۷ 

https://javadfesharaki.blog.ir/1397/10/14/%D8%B3%D8%

************1************

ابعاد فاجعه منای  سال 1394 

Related image

 نماز جمعه کرج - بمناسبت سالگرد واقعه غمبار منا در حج  - 19 شهریور 1395

https://javadfesharaki.blog.ir/1397/02/31/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A%D8%

*********** - *************

************************

سخنرانی دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در مساجد کشور

 

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/09/08/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-

************************

سخنرانی در همایشها و مراکز دیگر :

https://javadfesharaki.blog.ir/category/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/

************************

************************************

بیش از 620 یادداشت  منتشر شده  :

https://javadfesharaki.blog.ir/page/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1%D8%B4%D8%AF%D9%87%202

********************************************

220 مطلب با موضوع «سخنرانی-سیدجوادهاشمی فشارکی» ثبت شده :

https://javadfesharaki.blog.ir/category/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/

*****************

فعالیتهای دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در خصوص گام دوم انقلاب اسلامی

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/09/12/%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D9%85-%D8%A7%D9%86%D9%82%D9%84%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C

*****************

فعالیتهای علمی دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در خصوص معماری و شهرسازی اسلامی

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/09/10/%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%88%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C

*****************

فعالیتهای دکتر سید جواد هاشمی فشارکی در خصوص دفاع مقدس و مقاومت

https://javadfesharaki.blog.ir/1400/09/13/%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D8%AF%D9%81%D8%A7%D8%B9-%D9%85%D9%82%D8%AF%D8%B3-%D9%88-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%88%D9%85%D8%AA

*****************

670 عنوان یادداشت منتشر شده در سایتهای خبری و جراید :

https://javadfesharaki.blog.ir/page/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1%D8%B4%D8%AF%D9%87%202

*****************

•     سوابق : 
http://javadfesharaki.blog.ir/page/Resumes

*****************

•    فعالیتها در زیر ارائه شده :
http://javadfesharaki.blog.ir/page/2S

*****************

•    فهرست کتب منتشر شده :


http://javadfesharaki.blog.ir/page/کتب-هاشمی-فشارکی

*****************

•    چکیده اطلاعات کتب :
http://javadfesharaki.blog.ir/category/کتب-سید-جواد-هاشمی-فشارکی/

*****************

•    پایان نامه های دفاع شده : 
http://javadfesharaki.blog.ir/category/%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C

*****************

•    مقالات پذیرفته شده در نشریات و ارایه شده در همایشها  :
•    http://javadfesharaki.blog.ir/category/%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/

*****************

•     یادداشت های انتشاریافته در نشریات و خبرگزاریها :                               
http://javadfesharaki.blog.ir/page/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1%D8%B4%D8%AF%D9%87

*****************

•    ادامه یادداشتهای منتشر شده در رسانه ها:  
http://javadfesharaki.blog.ir/page/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1%D8%B4%D8%AF%D9%87%202

*****************

•     اختراعات ثبت شده :     
   http://javadfesharaki.blog.ir/category/%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C/
  *****************       

    •      سخنرانی ها 


http://javadfesharaki.blog.ir/category/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C

*****************

•    مصاحبه ها :
http://javadfesharaki.blog.ir/category/%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C

*****************

 

 

موافقین ۱ مخالفین ۰۰۰/۰۹/۰۸